Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку

Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку, фото-1

Наближення святкового періоду не зупиняє аварійно-відновлювальні роботи працівників «Луцькводоканалу», які реалізують стратегічно важливі проєкти у кількох районах Луцька. Про це інформують у КП «Луцькводоканал».

Своєчасні та оперативні відновлювальні заходи забезпечать Луцьку територіальну громаду запасами якісної артезіанської води та захистять від аварій на мережах. Зокрема тривають наступні види робіт:

здійснюється буріння другої свердловини Дубнівського водозабору з метою постачання високоякісної артезіанської води лучанам. Глибина свердловини – близько 100 м, продуктивність – в межах 120 м³ на годину. Створення нових артезіанських свердловин – один із ключових стратегічних напрямків розвитку Луцька в питанні забезпечення водними ресурсами, що дозволить планувати водні витрати на 10-15 років.; триває робота по заміні аварійних засувок на магістральних водогонах в кількох частинах міста. Це сприятиме кращому функціонуванню мереж водопостачання, дозволить локалізувати та усунути аварійні ситуації; відбувається заміна аварійного каналізаційного колектора діаметром 600 мм, який внаслідок фізичного зношення і руйнування ставив під загрозу водовідведення цілого району ЛПЗ. Ризики його експлуатації були критичними. Однак своєчасне реагування і проведення відновлювальних робіт підприємством «Луцькводоканал» усунули всі ризики експлуатації та забезпечили надійне функціонування колектора на десятки років.

Лише ці кілька заходів вартуватимуть підприємству близько 4 млн грн. Роботи ж по відновленню мереж та забезпеченню безперебійного водопостачання тривають цілорічно. Та попри значну витратну частину КП «Луцькводоканал» тримає курс на оновлення мереж і об’єктів, працюючи за будь-якої пори задля своєчасного і повноцінного забезпечення своїх клієнтів послугами водопостачання і водовідведення.

Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку, фото-2 Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку, фото-3 Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку, фото-4 Нову свердловину з артезіанською водою бурять у Луцьку, фото-5
https://pravda.volyn.ua
Луцьк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі