• Головна
  • Луцький підприємець хоче повернути свої гроші за порожнє місце на ринку
17:04, 3 квітня 2013 р.

Луцький підприємець хоче повернути свої гроші за порожнє місце на ринку

Господарський суд Волинської області уже вкотре розглядав справу луцького підприємця Олександра Терещука та ТзОВ «Дельта-7». Уже 4 роки сторони судяться між собою через торгову площу на «Новому ринку». На цьому вони, мабуть, не зупиняться. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Конфлікт розпочався з того, що підприємець Олександр Терещук у 2009 році взяв в оренду у ТзОВ «Дельта-7» площу у торгівельному комплексі «Новий ринок» в селі Рованці. Однак, приїхавши  на місце, він побачив, що там взагалі немає ніякого комплексу, не говорячи уже про місце для торгівлі. На відведеному для нього майданчику знаходиться звичайнісіньке поле. Директор торгового комплексу зауважив, що територія буде добудована і приведена у належний лад, але трохи згодом, коли мине криза. Однак і договір був укладений без номера оренди торгівельного місця.

Тож, Олександр Терещук у 2012 році подав позов до Господарського суду Волинської області про визнання недійсним договору без номера оренди торгівельного місця. А також вимагав від «Дельта-7» стягнення понад 67 тисяч гривень. Це власне та сума, яку підприємець заплатив за оренду торгової площі. Натомість позов був повністю задоволений.

Незадовго після цього, постановою Рівненського апеляційного господарського суду, попереднє рішення було скасоване і прийняте нове, згідно з яким у задоволенні позову було відмовлено.

Зрештою, підприємець звернувся до Вищого господарського суду України, який все ж залишив в силі рішення Волинського суду.

Однак, ТзОВ «Дельта-7» вирішило не поступатися і у свою чергу звернулося із заявою до Господарського суду Волинської області про перегляд попереднього рішення за нововиявленими обставинами. Такими обставинами підприємство вважає відповідь Боратинської сільської ради щодо можливості здійснення торгівлі на торговому комплексі «Новий ринок» без отримання статусу "базару", де зазначено, що на торговому комплексі можливе здійснення торгівлі згідно з дозволом, що був виданий у 2010 році, відповідно до рішення Виконкому Боратинської сільради.

До того ж виявилось, що підприємство подало заяву до Боратинської сільради, однак керівники забули цей дозвіл отримати. І без нього пропрацювало близько 7 місяців. Адвокат підприємця також додала, що в документах було вказано, що це дозвіл на торгівлю від власної особи, тож це і не ринок і не торговий комплекс.

Олександр Терещук наголошує, що сектор №5, на якому знаходиться його торгове місце, за документами не зданий в експлуатацію. «Я не можу там працювати. Це як вийти просто в поле…», - зауважив він. З усього вищесказаного, на думку підприємця та його адвоката, договір треба визнати недійсним.

Оглянувши усі матеріали справи, суд вирішив відмінити стягнення і задовольнити заяву ТзОВ «Дельта-7» про перегляд рішення.

Олександр Терещук здивований таким рішенням: «Чому суд прийняв таке рішення, я тільки здогадуюсь. Попередні суди приймали рішення на нашу користь, зокрема й Київський. Я буду чекати обґрунтування суду. Мої вимоги прості – я заплатив гроші і хотів би працювати, а директор казав почекати, бо зараз криза. Таких людей, яких він обманув, ще багато. На торговому місці просто пустир. Там не те, що торгувати, там картоплю можна садити».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...