• Головна
  • Фінансову звітність до органів статистики треба здати до 25 квітня
15:30, 3 квітня 2013 р.

Фінансову звітність до органів статистики треба здати до 25 квітня

Всі юридичні особи (незалежно від форм власності) до 25 квітня зобов’язані подати квартальну фінансову звітність до органів статистики.

Про це повідомили у головному управлінні статистики Волинської області.

 В облстаті нагадали, що фінансову звітність до органів статистики зобов’язані подавати всі юридичні особи (крім банків та бюджетних установ) незалежно від їх організаційно-правових форм господарювання і форм власності

 «Крім того, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.05р. №384 фінансова звітність може подаватися органам державної статистики разом із довідкою про згоду надання даних цієї звітності органам державної влади», - наголошують чиновники.

 Для звітності за І квартал 2013 року використовуються форми, затверджені відповідними наказами Міністерства фінансів України, наведені у Положеннях (Стандартах) бухгалтерського обліку.

 «Звертаємо Вашу увагу, що фінансова звітність за формами №№ 1, 2 подається на бланках, затверджених Наказом Міністерства фінансів України від 07.02.13р. №73, в тисячах гривень без десяткового знаку», - попереджають у головному управлінні статистики.

 Фінансова звітність суб’єктів малого підприємництва за формами №№ 1-м, 2-м складається за формою, встановленою Наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2011 №25 «Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприєм-ництва».

 На загальних підставах подають звіти підприємства, що сплачують єдиний податок.

 Термін подання квартальної фінансової звітності органам державної статистики – не пізніше 25 квітня 2013 року (постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2000р. №419).

 За неподання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх недостовірними, не в повному обсязі чи із запізненням, передбачено накладання штрафу на винних посадових осіб від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...