• Головна
  • На Волині 10 лісових посадовців притягнуто до відповідальності
09:30, 4 квітня 2013 р.

На Волині 10 лісових посадовців притягнуто до відповідальності

На Волині посадовці лісомисливського господарства за неналежне виконання своїх обов'язків притягнуті до відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Так, Володимир-Волинською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання працівниками лісової охорони Державного підприємства "Володимир-Волинське лісомисливське господарство" вимог закону при притягненні винних у скоєнні правопорушень осіб до адміністративної відповідальності.

Перевіркою встановлено, що при складанні протоколів і розгляді справ посадовцями лісомисливського господарства не з'ясовуються усі обставини, що мають значення для об’єктивного і правильного їх вирішення. Значна кількість протоколів і постанов, складених і вирішених працівниками лісової охорони, за формою і змістом не відповідає вимогам Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виявлено перевіркою і факт, коли з метою нарощування статистичних показників інженер охорони і захисту лісу вдався до фальсифікації матеріалів про адміністративне правопорушення, сплативши при цьому замість громадянина накладений на нього штраф в розмірі 85 грн. та нараховану шкоду в сумі 32 грн. 90 коп.

Мають місце і випадки накладення працівниками лісової охорони на правопорушників штрафів у розмірі, що не відповідає законодавчо встановленому.

При виявленні аналогічних правопорушень однією посадовою особою призначалися порушникам різні розміри стягнення без будь-якого обґрунтування такого рішення.

Не здійснюють посадові особи лісомисливського господарства також належного контролю за виконанням постанов про накладення адміністративних стягнень.

Виявлено перевіркою і факт не вжиття посадовими особами ЛМГ заходів щодо стягнення з винних осіб у цивільно-правовому порядку збитків, завданих лісомисливському господарству, на суму 9085 грн.

Задля усунення виявлених порушень закону Володимир-Волинським міжрайонним прокурором директору ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» внесено подання.

За наслідками його розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 працівників лісової охорони та скасовано три незаконних постанови про накладення адміністративних стягнень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...