• Головна
  • Медична реформа – це експерименти на людях, - ветерани Волині
11:15, 5 квітня 2013 р.

Медична реформа – це експерименти на людях, - ветерани Волині

Волинським ветеранам не вистачає пенсії на лікування. Вони обурюються: пенсії мізерні, експерименти на людях продовжуються.

Про це стало відомо під час пленуму Волинської обласної організації ветеранів.

Голова Маневицької ветеранської організації Дмитро Фальковський розповів, що його районна організація в грудні і листопаді минулого року провела обстеження фронтовиків. В результаті обстеження виявили, що в районі залишилось лише 57 людей, які пройшли фронт.

В цьому році в організації приступили до обстеження сімей загиблих фронтовиків. Таких сімей виявилось 368.

«Із цих сімей, ми вибрали, у першу чергу, 160 жіночок, чиї чоловіки померли після війни, а були на фронті», - зазначив голова Маневицької ветеранської організації.

«В районі обслуговуються 3918 ветеранів. У цих списках ми не знайшли наших 160 вдів», - додає Дмитро Фальковський.

Дмитро Фальковський розповів, що організації ветеранів довелось попросити територіальні центри, а також організацію Червоного Хреста, за обслуговування вдів фронтовиків.

Фальковський зазначив, що зараз вдалося знайшли спільну мову зі всіма цими організаціями, і зараз ці 160 вдів належно обслуговуються.

Голова Ковельської районної організації ветеранів України Валентина Січкар зазначила, що медицина для ветеранів – дуже дорога. На її думку, пенсії ветеранів не вистачає на належне медичне обслуговування.

«Якщо сьогодні пенсію навіть помножити на 10, ветерану лікуватись в будь-якій лікарні – грошей не вистачить. Ціни на ліки пишуть - я не знаю, на що вони розраховують», - сказала вона.

«Я попитала людей. Вони кажуть, що закривають медицину, закривають лікування. Кажуть, що якщо придумує щось наука, то проводять експерименти на тваринах, а якщо партія – то проводять експерименти на людях. Зараз партії немає, а експерименти на людях продовжуються. От такий відгук людей про нашу медичну реформу», - продовжила Валентина Січкар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...