• Головна
  • Спрощенці І та ІІ груп мають право на «податкову відпустку»
14:15, 5 квітня 2013 р.

Спрощенці І та ІІ груп мають право на «податкову відпустку»

Луцькі податківці нагадують: спрощенці І та ІІ груп мають право на щорічну «податкову відпустку».

Про це повідомляє прес-служба ДПС Волині.

Підприємці - спрощенці І та ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

При цьому платник повинен мати підтверджену копію листка (листків) непрацездатності. Така інформація подається за заявою у довільній формі.

 

«Звертаємо увагу, що платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця», - кажуть у податковій.

На підставі заяви платника щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності у податковій інспекції здійснюють  нарахування суми таких внесків.

У Луцькій ОДПІ  зазначають, що окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами Податкового кодексу не передбачено. Щоб не допустити порушення  терміну  сплати авансових платежів, луцькі податківці  рекомендують подавати   заяву по період щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.

Нагадуємо, що платники єдиного податку першої та другої груп повинні заповнювати та подавати декларацію не раз на квартал, а раз на рік. А саме, декларація за 2013 рік буде подаватися в 2014 році протягом 60 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...