• Головна
  • На Волині провалився тендер на утримання доріг
11:04, 8 квітня 2013 р.

На Волині провалився тендер на утримання доріг

На Волині не змогли провести тендер, за результатами якого визначали підприємства, які займатимуться утриманням доріг.

Про це йдеться в бюлетені №27/1 (770/1)«Вісника державних закупівель».

Так, конкурс оголосили ще 6 лютого. Волинська Служба автомобільних доріг шукала підприємства, які надаватимуть послуги з експлуатаційного утримання дорожніх пристроїв і облаштування автомобільних доріг державного значення та проведення робіт з інженерно-технічного забезпечення шляхів місцевого значення.

Йшлося про послуги, які мали надаватися з квітня по грудень 2013 року, а гроші мали виділити з спецфонду держбюджету.

Однак, тендер не вдалося провести по обох лотах.

Зокрема, у випадку з дорогами державного значення до оцінки конкурсних пропозиції допустили менше ніж двох учасників.

Щодо місцевих шляхів, то на тендер надійшла лише одна пропозиція.

Тож, тендерний комітет скасував конкурс.

Довідка

Утримання доріг — комплекс робіт, в результаті яких підтримується транспортно-експлуатаційний стан дороги, дорожніх споруд, смуги відведення, елементів облаштування дороги, організації та безпеки руху, які відповідають вимогам державних стандартів.

Утримання доріг відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих робітників. З яких би надстійкіх і міцних сучасних матеріалів не була б виготовлена дорожня поверхня, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодних умов і безлічі інших різних факторів, вона починає руйнуватися, і втрачає свої колишні технічні якості, внаслідок чого знижується загальна ефективність і безпека дороги.

Утримання автомобільних доріг передбачає підтримання належного технічного стану дороги, елементів облаштування та прилеглої території. Незалежно від призначення і розташування дороги — забезпечення її ефективності та безпеки повністю залежить від її якісного утримання. До поняття «утримання дороги» входить великий спектр найрізноманітніших робіт, спрямованих на обслуговування, ремонт та облаштування автомобільних доріг. Практично будь-які ремонтно-будівельні дорожні роботи, які проводяться після введення дороги в експлуатацію, можна віднести до поняття ремонту та утримання автомобільних доріг.

Інженерне облаштування автомобільних доріг - спеціальні споруди та засоби, призначені для забезпечення безпечних та зручних умов руху (освітлення, технологічного зв'язку, вимірювання вагових і габаритних параметрів транспортних засобів, примусового зниження швидкості руху тощо).

З закону України Про автомобільні дороги.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...