• Головна
  • На Луцькому КХП №2 «миші з’їли» 2506 тисяч тонн зерна?
11:30, 8 квітня 2013 р.

На Луцькому КХП №2 «миші з’їли» 2506 тисяч тонн зерна?

СГПП "Рать" звернулося до господарського суду з позовною заявою про розірвання договору на переробку давальницької  сировини, укладеного ще 16.02.2010 року  з ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів №2" і вимагає повернути не перероблені 910 тонн 383 кг зерна пшениці 6 класу.

Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Позов обґрунтований неналежним виконанням відповідачем умов договору і безпідставним неповерненням не переробленого зерна вартістю 1757040,99 гривень. Враховуючи те, що необхідність в переробці зерна відпала, СГПП "Рать" просить розірвати договір.

Заявник у суді також зауважив, що у відповідача - ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів №2" на зберіганні знаходилось 2506362 кг зерна пшениці 3-6 класів. Тож за договором це зерно передавалось їм на переробку тож загальна сума робіт по зберіганню та переробці становила451145,16 грн.

Однак видавши лише частину переробленого зерна, вже незабаром ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів №2" подав СГПП "Рать" акт про зачистку, не повідомивши куди поділась решта зерна. Разом з тим, у суді вже виявилось, що є два різні акти зачистки зерносховищ, що свідчить про наявність в діях посадових осіб ДП "Луцький КХП №2" ознак злочину, переслідуваного в кримінальному порядку. Таким чином, Господарський суд вирішив надіслати про цей факт повідомлення в прокуратуру Волинської області для проведення перевірки з метою опитати відповідальних працівників та посадових осіб ДП "Луцький комбінат хлібопродуктів №2" та з’ясувати де поділось зерно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...