• Головна
  • Міграційна служба Волині відповідатиме за здирництво
13:31, 9 квітня 2013 р.

Міграційна служба Волині відповідатиме за здирництво

Працівники управління державної міграційної служби в області понесуть відповідальність за те, що виготовляли закордонні паспорти за подвійними тарифами. Обласна прокуратура таки довела неправомірність дій паспортистів у суді. А тому дісталось усім причетним до цієї справи службовцям: окремим – догани, а комусь – і позбавлення рангу.

Про це повідомляє ТРК Аверс.

«Всі порушення будуть усунені, а винні покарані», – ледь не божаться міграційники головуючій у справі Вірі Смокович. Клопочуться про закриття справи шляхом примирення сторін. Та от невезіння, волинським стражам порядку не до примирення. З’явилась на засідання й одна із третіх сторін. Представник страхової компанії УСО подав клопотання на дозвіл слухання справи без їхньої присутності. А от юрист державного підприємства «Документ» Юрій Джулай до засідання підготувався заздалегідь. Клопотання ледь не по всіх можливих та неможливих статтях, аби у залі суду в жодному разі не дозволили бути присутніми журналістам, а про відеозйомку взагалі й мови ніякої бути не може. Довго обґрунтовував, і рішення суду не забарилось.


Представник прокуратури Сергій Самчук наполягає на задоволені позову і ніяких примирень, міграційники каються, а представник третьої сторони все намагається вберегти від преси те, що на його думку є державною таємницею. Вислухавши всіх, головуюча у справі Віра Смокович пішла до нарадчої кімнати.

Головуюча у справі Віра Смокович зауважила: «Визнати протиправними дії УДМСу Волинської області щодо стягнення з громадян коштів за послуги з оформлення паспорта для виїзду за кордон не передбаченим декретом Кабміну про державне мито».


А ще суддя зобов’язала міграційників, аби ті розмістили якомога більше інформації про умови та правдиву вартість отримання закордонних паспортів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...