• Головна
  • Чиновники обіцяють у Луцьку рай. Через сім років
09:00, 10 квітня 2013 р.

Чиновники обіцяють у Луцьку рай. Через сім років

У Луцьку представили стратегію розвитку міста до 2020 року. Плани чиновників райдужні: обіцяють побудувати заледве не «комунізм».

Про це йшлося 9 квітня під час засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Луцька до 2020 року.

За інформацією начальника управління економіки Луцької міської ради Любов Ковпак для формування стратегії розвитку було проведено аналіз  основних показників, які характеризують соціально-економічний розвиток міста,   комунальну та технічну інфраструктуру, стан довкілля та умови життя.

Результатом аналізу стало виокремлення шести основних критичних питань для розвитку міста:

-залучення інвестицій;

-розвиток інфраструктури бізнесу;

-розвиток профільних галузей економіки міста;

-розвиток інфраструктури та туристичний потенціал;

-розвиток соціальної сфери;

-реформування  житлово-комунального господарства.

Любов Ковпак також оголосила основне стратегічне бачення, тобто те, яким має бути Луцьк у 2020 р.: « Луцьк –  душа і серце Волині. Територія  інноваційного розвитку та диверсифікованої економіки, з багатим людським, промисловим  та  науково-виробничим, логістичним, культурно-освітнім потенціалом, що відрізняється європейськими стандартами управління, високими комунікаційними та науково-технічними можливостями.  Край, привабливий для інвесторів та туристів, з високим рівнем життя громади, де поєднується все найкраще, і мешканці пишаються своєю історичною спадщиною, де створено умови для розвитку економічного потенціалу і залучення інвестицій».

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев запропонував, щоб робоча група зустрічалась приблизно раз на місяць та обговорювала конкретне питання з уже визначених у стратегії. Наступну зустріч запланували на другу половину травня 2013 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...