• Головна
  • Безпритульних тварин на вулицях Луцька стерилізують та ідентифікують
08:51, 10 квітня 2013 р.

Безпритульних тварин на вулицях Луцька стерилізують та ідентифікують

Під час оперативної наради за участю Луцького міського голови обговорили стан реалізації проектів міжнародної технічної допомоги ЄС Луцькою міською радою. Один із проектів, які реалізовуються із залученням міжнародної технічної допомоги ЄС - проект «S.O.S – безпечне співжиття людей та безпритульних тваринна польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Іванофранківськ», - пише akcenty.info.

Як розповіла заступник начальника управління міжнародного співробітництва та туризму Луцькради Віра Кудрявцева загальний бюджет проекту складає 298 тисяч євро. З цих коштів – в Луцьку планують реалізувати 17 тисяч євро – термін реалізації 24 місяці. Загалом, в обласному центрі Волині проект стартував з 1-го вересня 2012 року і на реалізацію заходів виділили 9 тисяч євро. У 2013 році планують отримати ще близько 6-ти тисяч євро. 

Наразі організовано Міжнародну конференцію «Актуальні проблеми та європейський досвід у сфері охорони безпритульних тварин», виготовлено проектно-кошторисну документацію для майбутнього притулку у місті Луцьку, а також куплено ноутбук для цього притулку та встановлено програмну реєстрацію обліку безпритульних тварин. 

Цього року планують провести соціальні опитування, забезпечити притулок необхідним інвентарем, медикаментами, а також здійснити стерилізацію та ідентифікацію тварин, які лишилися без господарів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...