• Головна
  • У Ковельській колонії порушують права дітей
17:03, 10 квітня 2013 р.

У Ковельській колонії порушують права дітей

Ковельською міжрайонною прокуратурою із залученням спеціалістів управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено перевірку додержання законодавства про права дітей у Ковельській виховній колонії.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Установлено, що в установі відбувають покарання 7 дітей-сиріт та 10 дітей, позбавлених батьківського піклування. Усупереч вимогам законодавства адміністрація колонії не вживає вичерпних заходів задля забезпечення отримання дітьми соціально-незахищеної категорії передбачених їм виплат. Із 17 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які перебувають в колонії, соціальні виплати отримують лише 5.

Виявлено порушення адміністрацією строків вжиття заходів до трудового і побутового влаштування засуджених після звільнення за обраним ними місцем проживання.

Наявні у колонії також порушення вимог санітарного та іншого законодавства, ігнорування яких може вплинути на безпеку перебування неповнолітніх в установі.

Працівниками медичної частини установи не завжди належним чином ведеться облік, зберігання та видача лікарських засобів.

У порушення вимог Закону України «Про охорону праці» деревообробні станки, що знаходяться у майстерні Ковельської виховної колонії, не оснащені захистом, необхідним для безпеки виконання робіт засудженими.

На виявлені порушення Ковельським міжрайонним прокурором внесено подання виконувачу обов’язків начальника виховної колонії.

За результатами його розгляду осіб, винних у порушеннях закону, притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...