• Головна
  • У Луцьку знесли торговий павільйон, який незаконно поставили біля суду
09:01, 12 квітня 2013 р.

У Луцьку знесли торговий павільйон, який незаконно поставили біля суду

На підставі рішення суду в десятиденний строк боржниця добровільно знесла незаконно зведений нею торговий павільйон  біля Волинського окружного адміністративного суду.

Про це повідомила прес-секретар прокурора міста Луцька Оксана Швець.

Прокурор міста Сергій Данілін звернувся з позовом до Луцького міськрайонного суду в інтересах  держави в особі інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області, Волинського окружного адміністративного суду  до підприємця про знесення приміщення торгового павільйону на вулиці Словацького, який введений в експлуатацію самочинно.

Дозвіл на виконання будівельних робіт підприємцю не видавався, проектна документація відсутня, об’єкт не зданий в експлуатацію в установленному законом порядку, як об’єкт будівництва.  Малу архітектурну форму згідно з висновком управління  Держтехногенбезпеки у Волинській області зводили з  порушенням вимог пожежної безпеки.

Окрім цього, земельна ділянка, на якій розташований торговий павільйон межує з земельною ділянкою, що належить на праві користування Волинському окружному адміністративному суду, а торговий павільйон примикав до його будівлі,  тому порушував право суду як суміжного користувача.

Підприємець спочатку самочинно побудувала, а потім через суд  намагалась  визнати право власності на торговельний об’єкт.                                              

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...