• Головна
  • Для працевлаштування молоді на Волині створюють мережу
10:02, 12 квітня 2013 р.

Для працевлаштування молоді на Волині створюють мережу

У Луцьку презентували проект зі створення мережі для обміну інноваційними технологіями працевлаштування молоді та впровадження їх у всіх районах Волинської області.

Презентували проект у коворкінг-центрі «Репортер».

Автором проекту є Волинський Інститут Права. Він переміг у конкурсі соціального замовлення від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА.  Заступник начальника управління Ігор Дмитришин зазначив, що в цьому році на сприяння молодіжному працевлаштуванню було виділено близько 30 тис. грн.

Основною метою проекту є створення обласної мережі партнерів, підготовка представників мережі до впровадження інноваційних механізмів працевлаштування молоді у районних центрах, реалізація спільних заходів та ініціатив для молоді Волині.

«Ми впроваджуватимемо соціальну партнерську мережу, учасниками якої стануть ті організації, установи, й особи, які мають безпосереднє відношення до молодіжного ринку праці і можуть допомогти молоді знайти у ньому своє гідне місце. На сьогодні вже встановлені домовленості з Волинським обласним центром зайнятості, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, громадськими організаціями, які виступлять нашими партнерами. Мережа буде відкритою і до неї зможе долучитися кожен, хто готовий сприяти працевлаштуванню молоді», - зазначила керівник проекту Ірина Гайдучик.

Президент Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петро Лавринюк зазначив, що його організація готова всіляко підтримувати цей проект.

«У нас є близько 400 громадських організацій на Волині, але скільки з них дієвих? Нам потрібно працювати над тим, щоб залучати і навчати ініціативну молодь, адже робота в громадських організаціях це теж неабияких досвід, яких можна в подальшому застосовувати і на робочих місцях», - сказав Петро Лавринюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...