• Головна
  • Перинатальний центр у Луцьку запрацює, через рік
15:02, 12 квітня 2013 р.

Перинатальний центр у Луцьку запрацює, через рік

“Із Волинню приємно працювати, фахівці оперативно враховують усі зауваження”, – так сказав про будівництво в Луцьку перинатального центру, керівник національного проекту “Нове життя — нова якість материнства й дитинства” Віктор Сірман на селекторній нараді, де головувала перший заступник Глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

На “селекторі” проаналізували хід реалізації національного проекту зі створення регіональних перинатальних центрів – закладів третього рівня надання медичної допомоги у сфері материнства і дитинства. Зокрема, говорили про готовність проектної документації, освоєння бюджетних грошей, можливості співфінансування з місцевих джерел, уточнювали терміни здачі об`єктів.

Заступник губернатора Волині Олександр Курилюк доповів, що вартість уже виконаних робіт із реконструкції обласного перинатального центру – 16 мільйонів гривень. На 2013 рік із обласного бюджету передбачили співфінансування об’єкта на 7,5 мільйонів. Аби завершити реконструкції ще знадобиться 86,5 мільйонів гривень. Із них 28 мільйонів на закупівлю сучасного медобладнання. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ВОДА.
Якщо із фінансуванням не буде проблем, будівництво обласного перинатального центру в Луцьку планують завершити у квітні 2014 року.

- Ми серйозно рухаємося вперед. Будівельники працюють у три зміни. Паралельно готуємо кадри. З червня в Луцьку запрацює симуляційний пологовий центр, де лікарі навчатимуться приймати пологи в різних обставинах. Ми створюємо електронний реєстр вагітних та новонароджених. Пологові будинки в Луцьку та Ковелі працюватимуть , як перинатальні центри другого рівня. Необхідні проектні процедури забезпечили, тому без зволікань готові освоювати державні гроші, - наголосив Курилюк.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...