• Головна
  • У Луцька буде «культурна мапа»
14:30, 14 квітня 2013 р.

У Луцька буде «культурна мапа»

Мапа Луцька, а також Луганська, Миколаєва, Херсона, Одеси, Мелітополя і Дніпропетровська вийшли друком на початку місяця.

Проект ініціював Центр культурного менеджменту у Львові. Культурна мапа – дослідницький проект, над яким працювало сім команд - громадських організацій – «Арт-Оптимісти» (Миколаїв), «Творче місто» (Дніпропетровськ), Youth Unit of Artists (Одеса), «Арт-Ефект» (Луцьк), СТАН (Луганськ), «Тотем» (Херсон) і Мелітопольське управління культури.

Про це пишуть Волинські новини з посиланням на Gazeta.ua.

дею створення мап взяли з проекту «Творчі міста Канади» (Canada Creative Cities). Спершу робили анкетування-опитування серед мешканців кожного конкретного міста, створювали детальні бази даних. Зрештою, на мапі також розміщено інформацію про різноманітні установи культури в містах - музеї, галереї, театри, музичні установи, творчі майстерні, кіноклуби, літературні інституції, вказано їхні контакти та місцезнаходження. Із «культурної карти» можна дізнатися, де проходять концерти і виставки, в який гурток віддати свою дитину і що показати гостям міста.

«Кожного разу, коли говориш про культурну мапу часто в уяві слухачів постає карта місцевості, на якій нанесено культурні інституції, - каже директор Центру культурного менеджменту Ольга Коцька. - Але просто база даних і локації не дають уявлення про актуальні потреби мешканців і пропозиції міста. Тобто інформація, що в Херсоні сорок один музей ще нічого не говорить про те, скільки людей туди приходить».

«Культурна мапа - це дослідження культурного потенціалу міста. Основний фокус – які з музеїв мають шанси залучити нові аудиторії, які фестивалі можуть стати візитною карткою міста, які зв'язки між різними інституціями».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...