• Головна
  • Як споживати новий нікотиновий продукт – паучі VELO без тютюну
Новини компаній
17:53, 3 березня 2021 р.

Як споживати новий нікотиновий продукт – паучі VELO без тютюну

Новини компаній

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Нікотинові паучі VELO представляють собою унікальний продукт на ринку, який є альтернативним способом споживання нікотину без тютюну. У складі паучів вода, мікрокристали целюлози, підсолоджувачі, ароматизатори і певна кількість нікотину – відповідно до міцності продукту. Мінімальна міцність позначається двома крапками на упаковці, а максимальна – п’ятьма. Існує кілька різновидів VELO з різними смаками: м'ятний, ягідний, тропічні фрукти, журавлина.

Використання нікотинових паучів не завдає жодного дискомфорту для людей навколо, а також ніяким чином не позначається на кольорі вашої посмішки. VELO не має неприємного запаху і залишає ваші руки вільними протягом всього часу, поки ви використовуєте цей продукт.

Як використовувати нікотинові паучі

Просто розмістіть VELO між верхньою губою і яснами, після чого нікотин буде поступово і рівномірно вивільнятися впродовж усього часу споживання (до 30 хвилин). Відкриту упаковку не рекомендується зберігати понад 2 тижні, оскільки нікотинові паучі можуть підсохнути, внаслідок чого вони втрачають свої властивості. Після закінчення терміну придатності використовувати продукт не можна: утилізуйте паучі, незалежно від кількості, що залишилася в упаковці, а потім замовте нову.

Під час використання VELO ви можете відчути поколювання, що є природним процесом, тому що саме так слизова оболонка реагує на нікотин. Згодом це відчуття почне слабшати, після чого зникне повністю. Якщо цього не відбулося або ви почали відчувати запаморочення, припиніть використання нікотинових паучів і, якщо буде потрібно, зверніться по медичну допомогу. У деяких випадках причина може полягати у зависокій саме для вас міцності продукту, тому ви можете спробувати VELO з 2 https://go-velo.com.ua/ru/products/berryfrost-6-mg крапками – мінімальним рівнем міцності.

Заходи безпеки

Не рекомендується використовувати нікотинові паучі під час споживання їжі або напоїв – це підвищує ризик випадкового проковтування продукту. Якщо це сталося, ретельно промийте ротову порожнину водою та зверніться до лікаря.

Зверніть увагу, що цей нікотиновий продукт не призначений для жування і смоктання. Такі дії можуть значно знизити його ефективність і стати причиною пошкодження паучу. Рекомендований час використання нікотинового пауча – до 30 хвилин. Після використання ви зможете тимчасово розмістити його в спеціальному відділенні на кришці банки, а потім – утилізувати звичайним способом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...