• Головна
  • На Волині реєструють права власності на земельні ділянки
09:30, 17 квітня 2013 р.

На Волині реєструють права власності на земельні ділянки

На Волині почали реєструвати право власності на земельні ділянки. Найкраще спрацювали фахівці реєстраційної служби у Володимирі-Волинському, Локачинському, Любешівському, Турійському та Ковельському районах.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Про результати роботи голові облдержадміністрації Борису Клімчук доповів начальник реєстраційної служби головного управління юстиції в області Сергій Передон.

 Зокрема, станом на 15 квітня у Держреєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано близько 8 тис. заяв, з яких 7,5 тис. - задоволено. 2116 заяв стосуються права власності на земельні ділянки, з них 1716 – задоволено.

Водночас, Сергій Передон зазначив, що наразі в Україні існує проблема щодо реєстрації права оренди земельних ділянок, орендодавцями яких є місцеві органи влади. Оскільки з 1 січня ц. р. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» землі комунальної та державної власності вважаються розмежованими, органам місцевого самоврядування необхідно зареєструвати за собою право власності на земельні ділянки в Державному реєстрі прав, а тоді лише з’явиться можливість реєструвати право оренди цих земель.

Для оперативної організації роботи з оформлення прав обласної комунальної власності голова облдержадміністрації Борис Клімчук дав доручення начальникам управлінь, в підпорядкуванні яких знаходяться заклади охорони здоров’я, культури, соціальної сфери та рекреації тощо, до 1 травня ц.р. завершити підготовку документації для реєстрації права власності на ці об’єкти для чого віднайти необхідні кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...