• Головна
  • Романюк побачив «політику» у конфлікті навколо «Варшавки»
14:15, 17 квітня 2013 р.

Романюк побачив «політику» у конфлікті навколо «Варшавки»

У конфлікті навколо найбільшого торговища Луцька – Завокзального ринку – присутня істотна політична складова.

Про це 17 квітня заявив міський голова Микола Романюк, - повідомляє IA ZIK.

Журналісти попросили мера прокоментувати ідеї про розірвання із Волинською облспожиспілкою договору оренди земельної ділянки під найбільшим ринком міста. «Я насамперед хочу сказати, що в тій ситуації, яка склалася на Завокзальному ринку, я ще не бачив матеріалів комісії і до мене вони офіційно не надходили. Це – раз. І на цьому я міг би поставити крапку, відповідаючи на ваше запитання, але, якщо розібратися у цій ситуації і прибрати політичну складову, все було би добре», - зазначив Романюк. 

«А це просто політична складова замішана, вибори, нові вибори. Там із півтори тисячі підприємців, які там на сьогодні є на ринку, за моїм спілкуванням із керівництвом обласної споживспілки, проблеми і невдоволення – в межах 20 чоловік. Це у зв’язку з тим, що вони знаходяться на газовій трубі високого тиску. А відповідно до протипожежних вимог збільшується ширина проїзду. З цими людьми, безперечно, треба знаходити компроміс, дати їм інші місця для торгівлі», - заявив мер Луцька.

Романюк переконує, що при бажанні розірвати угоду оренди можна чіплятися за будь-що. «А далі що? А далі там все дуже яскраво простежується між рядками. Створення якогось там комунального підприємства, потім хтось це комунальне підприємство…» - припустив він.

Міський голова додав: «Але, як на мене, на сьогодні, безперечно, треба захищати інтереси підприємців, але всі моменти мають бути аргументовані. Висновки можна робити, лише вислухавши всі сторони – і підприємців, і облспоживспілку».

Нагадаємо, 16 квітня під час засідання тимчасової контрольної комісії із врегулювання конфлікту поміж облспоживспілкою та підприємцями, які торгують на Завокзальному ринку в Луцьку, виникла оригінальна ідея – розірвати договір оренди із облспоживспілкою.

Ще на початку травня 2011 року луцька мерія віддала на 22 роки в оренду облспоживспілці земельну ділянку площею 3,5 гектара, де розташований найбільший ринок міста – Завокзальний. Водночас спілка брала на себе низку зобов’язань. Зокрема, до 1 травня 2012 року розробити та погодити проект реконструкції ринку. Також керівництво спілки мало укласти із підприємцями, які торгували на базарі, договори оренди на 22 роки.

Однак незабаром виникла конфліктна ситуація. Підприємці заявили про тиск з боку облспоживспілки. Отож, для врегулювання конфліктної ситуації міськрада створила тимчасову контрольну комісію, яку очолив представник фракції «НУ» Андрій Козюра. Комісія звернулася до облспоживспілки із вимогою надати низку документів, серед яких, приміром, статут.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...