Кредит для бізнесу: потрібен чи ні

Майже у кожної людини в світі, хоч раз в житті виникала проблема, яка могла поставити в скрутне становище – брак грошей. Це особливо актуально для підприємців, які тільки почали свій шлях в бізнесі. Адже, щоб закупити продукцію та матеріали – необхідні кошти.

Саме це і спіткало Юрія. Піти з найму і започаткувати свій бізнес з продажу високоякісних дитячих іграшок – було його давньою мрією. Ця тема була для нього дуже близькою, адже на той момент він вже мав двох маленьких дітей і хотів дати їм тільки найкраще.

Автомобіль або нерухомість під заставу

Звичайно, система ведення бізнесу була ретельно продуманою, і Юрій, навіть, відшукав перевірених постачальників. Всім відомо, що оптова закупівля набагато дешевша, ніж роздрібна. Маленькі поставки не принесуть великого доходу, через постійні витрати на доставку і вищу ціну продукції. Грошей на закупівлю великої партії він не мав. Що ж робити? На думці було всього два варіанти:

  • кредитування в банку – великий клопіт, який вимагає збору численної кількості документів і довгого очікування; результат не обов’язково буде на його користь;
  • позика у когось з друзів – теж, не найкращий вибір, адже, навряд, чи хтось має повну суму, та й вимагати її повернення можуть будь-якої миті.

Юрій мало не впав у відчай, думаючи, що ідеї кінець. Бізнес міг закінчитися, ще не почавшись. Однак, рішення прийшло неочікувано. Зовсім випадково, він дізнався, що фінансова компанія Prosto Money, готова видати необхідний кредит під заставу авто в найкоротший термін.

Урахування інтересів клієнта під час оформлення договору

Щоб оформити кредит і отримати гроші, Юрію не потрібно було збирати купу довідок і документів. Знадобились лише:

  • документ, який може підтвердити право володіння предметом позики, а саме – автомобілем;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Дії Prosto Money були оперативними, і вже за декілька годин, клієнт мав на руках готівку для відкриття бізнесу. Крім того, згідно оформленого договору, компанія не потребувала постановки транспортного засобу на стоянку. Це означало, що він і далі залишався у Юрієвому користуванні.

Супровід клієнта і гарантії

Сталось так, що за рік Юрій не зміг повністю погасити борг. Чи забрала фірма його машину? Ні! Більше того, представники компанії вирішили піти йому на зустріч і продовжити строк кредиту. Також, додаткове кредитування від Prosto Money допомогло бізнесмену збільшити кількість закупок, що сприяло розширенню бізнесу.

Підведення підсумків

Варто сказати, що у Юрія вийшло розрахуватися з боргами і зараз у нього все добре. Та чи зміг би він стати бізнесменом і досягнути успіху, не взявши кредит під заставу свого автомобіля? Можливо, але цей шлях він би проходив дуже довго і важко. Тому, бізнес, однозначно, потребує кредитування. Крім того, процес оформлення зовсім не складний.

У Prosto Money є оптимальні варіанти кредитування для кожного клієнта. Кожна операція офіційна, і проводиться відповідно до законодавства. Працівники з 10-ти річним досвідом роботи завжди допомагають розібратися в особливостях оформлення договору.

При появі питань, клієнти можуть звертатися за консультацією в офіс, який знаходиться за адресою: Львів, вул. Генерала М. Юнаківа, 9 Б. Або ж, можна зв'язатися з компанією будь-яким зручним способом: відвідати сайт https://prostomoney.lviv.ua, або перейти на канал зв'язку 0-800-335-475, viber, telegram, whatsapp +38(067)213-0858

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі