• Головна
  • У волинських аптеках продавали неякісні ліки
13:10, 19 квітня 2013 р.

У волинських аптеках продавали неякісні ліки

До відповідальності у виглядів штрафу на Волині цьогоріч притягнули уже десять посадовців аптечних мереж, у структурних підрозділах яких виявлені протерміновані, незареєстровані та фальсифіковані лікарські засоби.

Про це розповіли у Державній служби з лікарських засобів у Волинській області.

Упродовж трьох місяців спеціалісти служби на Волині здійснили 125 інспекційних перевірок аптечних установ та лікувально-профілактичних закладів з питань додержання вимог чинного законодавства щодо контролю якості лікарських засобів. Окрім того, ще 14 перевірок стосувалися дотримання суб'єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарськими засобами, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

За результатами перевірок керівникам закладів, де виявили недоліки, надали 30 приписів про усунення порушень законодавства. А у підсумку ліцензійних перевірок інспектори видали 11 розпоряджень про усунення порушень. Посадові особи, у структурних підрозділах яких виявлені протерміновані, незареєстровані та фальсифіковані лікарські засоби, були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Всього оштрафовано 10 посадових осіб.

Довідково:

На сьогодні на теренах Волині зареєстровано та здійснює свою діяльність 83 суб’єкти господарювання різної форми власності. Функціонує 410 місць провадження господарської діяльності, із них:

 4 аптечні склади

246 аптек із них: 167 міських, 45- в селищах міського типу, 34 - сільські

150 аптечних пунктів: 97 міських, 42 в селищах міського типу, 21 – сільські.

 В області функціонує 8 аптек, які займаються виготовленням лікарських засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...