• Головна
  • Польські діти відпочиватимуть на Волині
14:30, 19 квітня 2013 р.

Польські діти відпочиватимуть на Волині

На Маневичинні буде діяти табір "Костнюхівка", де відпочиватимуть діти з Волині, так із Польщі.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Про це йшлося під час зустрічі  заступника голови облдержадміністрації Олександра Курилюка з воєводою Лодзького воєводства Йолантою Хелмінською.

Обговорено питання поглиблення міжрегіонального співробітництва. Йшлося також про розширення діяльності українсько-польського «Центру діалогу «Костюхнівка», що в одноіменному селі Маневицького району

Польські гості розповіли, що влітку в Центрі діалогу «Костюхнівка» у три зміни працюватимуть табори, де матимуть можливість відпочивати як їхні діти, так і волинські.

Також у планах – організація пленеру художників та виставок їх робіт, зустрічі громадських молодіжних організацій обох регіонів. Розмова велась про обмін досвідом студентів університетів Лодзя та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Проведення заходів на Волині за участі української та польської молоді заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк вважає черговим етапом у пізнанні культури та традицій країн-сусідів. З боку волинської влади він пообіцяв підтримку.

Також Олександр Курилюк запросив колег та діячів культури Лодзького воєводства на музичний фестиваль «Стравінський та Україна», відкриття якого відбудеться 29 травня ц.р. в Луцьку.

У складі польської делегації: віце-маршалок воєводства Дорота Риль, комендант воєводської поліції Даріуш Банаховіч, комендант воєводської державної пожежної охорони в Лодзі Анджей Вітовскі, начальник освіти адміністрації Лодзького воєводства Ян Каміньскі, директор Бюро воєводи Марчін Шмая, директор «Центру діалогу «Костюхнівка» Ярослав Гурецкі.

Також у зустрічі взяв участь голова Маневицької РДА Миронюк Микола та начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА Андрій Ломага.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...