• «Континіум-Ковель» - достроковий чемпіон України
12:01, 21 квітня 2013 р.

«Континіум-Ковель» - достроковий чемпіон України

У першому матчі другого ігрового дня фінального етапу Вищої ліги ковельчанки перемогли запорізьку команду ОДЮСШ-ЗНУ-ЗТМК - 3:0.

Про це повідомляють у прес-службі ВК "Континіум-Ковель".

ВК "Континіум-Ковель" не мав проблем в жодній партії. У відповідальний матч перемогти свому дублю допомагати дівчата з основної команди, ВК "Континіум-Волинь-Університет".

У першому сеті вже після першого технічного тайм-ауту волинянки пішли у відрив, який поступово збільшували - 8:5, 13:8, 17:10. Далі гості вже не мали успіху в атаці, а Юлія Молодцова, Олена Туркула та Анна Довгополюк довели партію до завершення - 25:14.

На диво, довго не здавались запоріжанки в другому відрізку гри - 1:1, 2:2, 3:3, 4:4, 6:6, і навіть вийшли вперед - 8:9. Та Анна Довгополюк заробила три пункти і тим самим задала темп команді - 11:9. Та всерівно до друго технічного тайм-ауту, на який команди пішли після м`яча Оксани Підгурської, гості відставали лише на три пункти - 16:13. Та в останній третині сету зуміли відквитати лише два очка - 25:15.

Третю партію волинянки спокійно довели до логічного завершення - 25:17.

Таким чином ВК "Континіум-Ковель" достроково здобуває "золото" другого за престижністю чемпіонату країни.