• Головна
  • Фінансові ревізори виявили у волинських медколеджах порушень на 6 млн грн
09:30, 22 квітня 2013 р.

Фінансові ревізори виявили у волинських медколеджах порушень на 6 млн грн

Протягом чотирьох років з обласного бюджету даремно було витрачено понад 3 мільйони гривень на підготовку фахівців-медиків.

Про це пишуть Відомості.UA.

Проведеними Держфінінспекцією в області ревізіями Луцького, Ківерцівського та Ковельського медичних коледжів встановлено, що через неукладання з особами, що навчалися за державним замовленням угод, на відпрацювання в державному секторі економіки, недоведення місць для працевлаштування випускників та, як наслідок, незабезпечення працевлаштування в державному секторі економіки випускників 2008 – 2012 років випуску, які здобули освіту за кошти обласного бюджету, чим не дотримано вимоги чинного законодавства, витрати коштів обласного бюджету на підготовку за державним замовленням фахівців у вищезаначених навчальних закладах становлять понад 3 мільйона гривень.

Зокрема, 69 підготовлених за державним замовленням фахівців, витрати на навчання яких склали 1,6 млн. грн., через відсутність робочих місць отримали довідки про самостійне працевлаштування.

Крім того, 29 підготовлених за державним замовленням фахівців за спеціальністю «Фармація», вартість навчання, яких склала 840,1 тис.грн., направлено і працює в приватних підприємствах.

В ході ревізій також встановлено невиконання 27 випускниками медколеджів зобов’язань щодо відпрацювання протягом трьох років в установах державного сектору економіки за призначенням, хоча на навчання цих спеціалістів витрачено з обласного бюджету 626,5 тис гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...