• Головна
  • Мораторій на штрафи для «єдинщиків» закінчився, - податкова
Новини компаній
12:03, 23 квітня 2013 р.

Мораторій на штрафи для «єдинщиків» закінчився, - податкова

Новини компаній

Підприємцям-спрощенцям варто уважніше заповнювати звітні документи, адже із 1 січня 2013 року  податківці мають право застосовувати штрафні санкції за неправильне заповнення Книги обліку доходів та Книги обліку доходів  і витрат платниками податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Розібратися в документах допоможе нотариальная контора Киев.

Про це інформує сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.

Мораторій на застосування штрафів за неправильне введення звітності закінчився  в зв’язку з тим, що у Перехідних положеннях Податкового кодексу України  чітко передбачено його термін – протягом 2012 року.

Нагадаємо, що мораторій на застосування штрафів протягом минулого року було запроваджено Законом України від 24.05.2012 року № 4834 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення деяких податкових норм» як захід адаптації  представників бізнесу до роботи в умовах  Податкового кодексу.

Він  стосувався лише платників єдиного податку і передбачав незастосування штрафів у випадку порушення порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платників єдиного податку і повноти  сплати сум єдиного податку у 2012 році.

 Отож, в ДПС Волині закликають підприємців - спрощенців сумлінно ставитися до обов’язку заповнення документів, що підтверджують доходи і витрати. Консультації фахівців податкової із зазначених питань можна отримати у Центрах обслуговування платників податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...