• Головна
  • Романюк попередив, що юристи в Луцьку залишаться без роботи
13:15, 23 квітня 2013 р.

Романюк попередив, що юристи в Луцьку залишаться без роботи

Cеред молодих безробітних у Луцьку – найбільше представників сфери фінансової діяльності.

Про це йшлося 23 квітня під час оперативки у міськраді.

За словами заступника директора Луцького міського центру зайнятості Олени Шишової, впродовж першого кварталу 2013 року зареєстровано 2,627 тисячі громадян. У січні-березні  послугами служби зайнятості міста Луцька скористалося понад 5,4 тисячі незайнятих громадян.

«Ці показники – на рівні минулого року», - зазначила Шишова.

За станом на 1 квітня на обліку в міському центрі зайнятості перебувало 2939 безробітних. За фаховим рівнем серед безробітних: 33% - раніше працювали за робітничими професіями; 56% - займали посади службовців, 11% -  особи, які  не мали професії, або займали робоче місце, яке не потребує відповідної професійної підготовки.  Для кожного з них – різний та індивідуальний  підхід у вирішенні питань зайнятості.

«Роботодавець потребує кваліфікованих працівників робітничих професій, інженерних спеціальностей, висуває певні вимоги до напрямку та рівня освіти, до конкретних навичок та досвіду роботи претендентів на працевлаштування. З початку року 722 роботодавці міста надали інформацію про 2 589 вільних робочих місць та вакантних посад. На початок квітня актуальною була 291 вакансія», - стверджує Шишова.

Чисельність громадян, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, сягнула 1572 особи. До робіт тимчасового характеру залучено 122 безробітних.

Луцький мер Микола Романюк поцікавився, випускники яких спеціальностей переважають серед молодих безробітних. Шишова повідомила, що це насамперед – представники сфери фінансової діяльності.

«Це означає, що ті навчальні заклади, які випускали механізаторів, тепер випускають банкірів. А страждають насамперед люди. Наступними будуть юристи», - зазначив Романюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...