• Головна
  • Твердопаливні котли — найвигідніша альтернатива газу
Новини компаній
09:17, 25 квітня 2021 р.

Твердопаливні котли — найвигідніша альтернатива газу

Новини компаній

Постійне зростання цін на природний газ та енергоресурси змушує власників приватних домівок шукати шляхів зниження витрат на тепло. У пошуках альтернативних шляхів до опалення приватних будинків, заміських котеджів з'явилися економічно вигідні твердопаливні котли.

Компанія ALTEP — лідер із виготовлення та реалізації обладнання для опалення домоволодінь. За 13 років роботи фірма зарекомендувала себе надійним виробником, який відповідає за якість своєї продукції та зобов'язання перед споживачами й партнерами.

Послугами ALTEP-центру вже скористалися понад 30 тисяч клієнтів. Серед переваг компанії — потужна виробнича база, виготовлення продукції на сучасних автоматизованих і роботизованих лініях, використання найякісніших матеріалів та комплектуючих.

Твердопаливні котли — найвигідніша альтернатива газу, фото-1

Вигідні пелетні котли ALTEP

Популярним і високоефективним різновидом твердопаливних котлів вважаються котли пелетні. Установки мають низку переваг, які суттєво відрізняють цей вид опалення від інших твердопаливних котлів.

Пелетні котли оснащені димососами, які забезпечують регулюючу примусову тягу, у зв'язку із чим газоходи виробляються довші для збільшення поверхні теплообміну й повного згоряння топлива. Як наслідок, відбір тепла здійснюється ефективніше, а температура димових газів знижується до 120—140 градусів.

Пелетні котли українського виробництва ALTEP: основні пріоритети

Популярність пелетних котлів сьогодні стрімко йде вгору. Бюджетна вартість, незалежність від газових магістралей (особливо для новобудов, де потрібно проводити газ) і висока здатність забезпечення теплом формують високий попит на обладнання, яке працює на твердому паливі.

Серед переваг пелетних котлів слід виділити такі:

  • висока технологічність;
  • автоматизація процесів;
  • зручне зберігання та використання пелет;
  • незначна кількість залишків від процесу згоряння, що зумовлює зменшення кількості чищення самого котла;
  • безпечність і відсутність узгодження обладнання з контролюючими органами.

Встановити котли ALTEP завжди вигідно і надійно. Компанія прагне зробити ваш опалювальний період максимально теплим і комфортним.

Екологічність як одна з переваг пелетних котлів ALTEP

Паливом для пелетного котла виступають спеціальні гранули — пелети. Для виготовлення гранул використовуються стружка, тирса, деревна мука й інші відходи від переробка дерев. Це можуть бути органічні відходи, які крае використовувати як сировину для виготовлення паливних гранул.

Пелетні котли українського виробництва ALTEP — поєднання високої якості та мінімальних витрат на експлуатацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...