• Головна
  • Абсурдні судові рішення породжують хаос на мітингах, - експерт
10:15, 24 квітня 2013 р.

Абсурдні судові рішення породжують хаос на мітингах, - експерт

Різноманітні рішення судів, які встановлюють заборону на проведення мирних заходів, лише породжують хаос.

 

Таку думку під час прес-конференції в Луцьку 23 квітня висловив член групи громадського спостереження «ОЗОН» Сергій Перникоза.

На думку керівниці проекту громадського спостереження за проведенням масових акцій в Україні Валерії Рибак, аналіз свідчить: в Україні є порушення. Серед них – велика кількість людей у цивільному, які пильно стежать за мирними зібраннями, вільно спілкуючись із правоохоронцями та відкрито знімкуючи учасників акції. Тоді як за міжнародними стандартами правоохоронці мають бути чітко ідентифіковані.

Інший представник «ОЗОНу» Сергій Перникоза стверджує: спостерігачі під час таких заходів намагаються не втручатися, не ставати на чийсь бік. Адже залишаючись нейтральним, можна об’єктивно констатувати про порушення з боку мітингарів чи міліції.

Також він розкритикував методу заборони проведення акцій протесту через суд без логічного обґрунтування, що трапляється в Україні. «Абсурдні судові рішення породжують хаос і є передумовою для порушення прав людини», - каже громадський активіст.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...