• Головна
  • У Луцьку Януковича попросили помилувати Тимошенко
16:45, 24 квітня 2013 р.

У Луцьку Януковича попросили помилувати Тимошенко

Луцька міськрада звернулася до Президента Віктора Януковича із проханням застосувати право помилування щодо екс-Прем’єрки Юлії Тимошенко.

Таке рішення депутати ухвалили під час сесії 24 квітня.

Проект рішення представив заступник голови фракції «Батьківщини» Сергій Григоренко. Нагадаємо, первісно було два аналогічних проекти, однак колишній бютівець Андрій Осіпов зняв свій варіант.

Звернення в цілому підтримали 39 обранців громади.

У зверненні йдеться:

«Пане Президенте!

Нещодавно Вами був виданий Указ про помилування колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Ця подія отримала схвальні оцінки як представників міжнародного співтовариства, так і переважної більшості мешканців України, зокрема і жителів міста Луцька.

Проте болючою невирішеною проблемою української політики лишається ув’язнення Юлії Тимошенко, яка двічі перебувала на посаді Прем’єр-міністра Україні і  сьогодні є одним з найпопулярніших політиків нашої країни. Діяльність Юлії Володимирівни підтримають, як засвідчили останні вибори Президента України, понад десять мільйонів українських виборців. Проблема Тимошенко перестала вже бути власне внутрішньо українською. Звільнення Юлії Тимошенко є ключовою вимогою до керівництва України з боку Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію з нашою державою. Ця угода -  великий шанс для всіх українців увійти до великої, потужної європейської спільноти, позбавитись тиску з боку неоїмперської Росії,  отримати можливість для подальшого зростання економічного і соціального добробуту в нашій країні. А як засвідчують усі соціологічні опитування, саме європейський вектор розвитку сьогодні підтримує переважна більшість мешканців України.

Хочемо звернути Вашу увагу, пане Президенте, і на гуманітарний аспект даної проблеми. Юлія Тимошенко має ряд серйозних проблем із здоров’ям  і потребує негайного лікування, що неможливо належно забезпечити в ув’язненні. Ви неодноразово заявляли про гуманізацію кримінального законодавства України і помилування Юлії Тимошенко може стати нагодою ще раз підтвердити серйозність  Ваших намірів щодо цього.

Тому з метою збереження історичного шансу входження України до Європейського співтовариства, зміцнення  громадянського миру і спокою в нашій державі, подальшого розвитку інститутів демократії закликаємо Вас, пане Президенте, в найближчий час видати Указ про помилування Юлії Тимошенко».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...