• Головна
  • Створення сайтів для людей та бізнесу з Creatium
Новини компаній
10:13, 6 травня 2021 р.

Створення сайтів для людей та бізнесу з Creatium

Новини компаній

Creatium являється конструктором сайтів, доступним для користування людям без спеціальної підготовки. Конструктор пропонує тисячу готових рішень та шаблонів для бізнесу, що допоможуть створити сайт за кілька годин. Освоївши функціонал конструктора можна створити сайт з окремих секцій, який буде повністю відповідати потребам користувача. 

Особливості користування Creatium

Зручний конструктор сайтів доступний для користування новачкам, що не мають знань та навичок:

  • у верстці та HTML;
  • плагінах та інтеграції.

Професіонали, що спеціалізуються на розробці сайтів, завдяки використанню zero-секції, мають можливості для детального налаштування кожного елементу сайту, додавання скриптів, та створення дизайну.

Розробляти сайти на Creatium зручно та просто. Конструктор має тисячу шаблонів сайтів та окремих блоків по 150 напрямках. Пропонуються готові рішення для інтернет-магазинів, вбудована система CRM, постійно працює служба підтримки. На базі конструктора зроблено 100 тисяч інтернет-ресурсів. Щомісяця здійснюється обробка 10 мільйонів заявок користувачів.
Просунуті користувачі мають можливість робити мультілендінг, тобто цільову пропозицію. Московському користувачеві можна показати контакти та умови у Москві, а користувачеві з Воронежа – пропозицію розроблену для нього. Ще можна влаштувати тестування, пропонуючи людям різні варіанти. Зібрана за тиждень статистика допоможе обрати прибутковіший варіант.
Завдяки простоті конструктора, створити сайт зможе будь-який користувач. Над проектом постійно працюють спеціалісти, покращуючи та полегшуючи його, додаючи нові функції та створюючи готові рішення.

На інтернет-ресурсі Creatium представлена галерея сайтів, створених за його допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...