• Головна
  • Луцькі учні заробляли гроші інтелектом
09:45, 26 квітня 2013 р.

Луцькі учні заробляли гроші інтелектом

У Волинському інституті економіки та менеджменту відбувся І Учнівський турнір ерудитів. Головним призом цього заходу стала премія у 1000 грн.

Учні луцьких шкіл шукали відповідь на питання "Заробити інтелектом - це можливо?", - повідомляють в прес-службі університету.

Для участі у Турнірі всі команди-претенденти подали до оргкомітету есе на тему: «Старе місто». Компетентне журі у складі кандидата філологічних наук, доцента Муляр С.П., завідувачки кафедри суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін, кандидата філософських наук, доцента Бондарук С.Д. та кандидата історичних наук, доцента Бондарук Л.В. відібрало 6 найкращих робіт. Їх автор і стали учасниками Турніру. Серед них: команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 7, ЗОШ І-ІІІ ст. № 25, НВК № 9, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей», НВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою», ЗОШ І-ІІІ ст. №20

Програма конкурсу була дуже цікавою та насиченою. Після офіційного відкриття на території Луцького замку, в якому взяли участь Хомич О.С. – начальник управління освіти і науки Волинської ОДА, Гребенюк О. В. - начальник управління освіти Луцької міської ради, Гнатів Т. Ф. - начальник управління культури Луцької міської ради та інші представники влади та громадськості, команди-учасниці взяли участь у краєзнавчому квесті на території історико-культурного заповідника «Старе місто». Усі завдання цього змагання були спрямовані на знання історії стародавнього Луцька. Зібравши на маршруті частини запитання, команди повинні були дати відповідь. Усі гідно впоралися з цим нелегким випробуванням і перейшли у ІІ тур змагання.

Другого дня бізнес-аудиторія ВІЕМ зустріла учасників навчально-практичним тренінгом «Інтелект, логіка, творчість – основа розвитку особистості», який проводили викладачі ВІЕМ. Тренінг презентував старшокласникам один з навчальних модулів нового проекту «Магістратура інтелекту», який з вересня 2013 року започатковує інститут. Впродовж тренінгу учасники ознайомилися з прийомами активізації сприймання інформації та вміння переконувати та відпрацьовували ці навички.

Продовжився турнір в молодіжному клубі «Dance club Opera» запальним Брейн-ригном, який визначив фіналістів. Ними стали ЗОШ І-ІІІ ст. №20 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 25. Вони зустрілися на «Поєдинку ерудитів»- інтелектуальному спринті, де кожен учасник команди відповідав тільки за себе. 

Боротьба була напруженою та серйозною. Усі команди були гідні найвищої нагороди і, все ж, переможцем, власником перехідного кубку «Ерудит» та призу у 1000 грн. стали найрозумніші, найкмітливіші та найуспішніші учні команди «ДВіР» загальноосвітньої школи № 25. Інші команди отримали цінні призи від спонсорів свята.

Особливу нагороду отримала команда НВК №26, яка, на жаль, через віковий ценз не змогла потрапити до участі в Турнірі, проте склала найкраще есе.

Наприкінці святковий та феєричний настрій створили концертні номери шкіл-учасників Турніру та студентів ВІЕМ.

Довідково.
Волинський інститут економіки та менеджменту висловлює щиру подяку спонсорам І Учнівського турніру ерудитів, а саме: «Opera Dance club», ТОВ ТД «Луцьккондитер», клубу знижок «Танго-маркет», тренажерній залі «Вакула», Інтернет-видання «Волинський інформаційний портал on-Line». Особлива подяка генеральному інформаційному спонсору Турніру - Волинській обласній державній телерадіокомпанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...