• Головна
  • У Луцьку на перинатальний центр держава виділить 50 млн грн
15:45, 26 квітня 2013 р.

У Луцьку на перинатальний центр держава виділить 50 млн грн

Держава  виділить і 50 млн.грн. на об'єкт «Реконструкція з прибудовою будівель Волинського обласного перинатального центру, структурного підрозділу Волинського обласного дитячого територіального медичного обєднання на пр. Відродження,30 в м. Луцьку (коригування)».

Таке рішення було прийняте  25 квітня під час засідання експертної комісії державного агенства з інвестицій та управління національними проектами України, - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Прийняттю рішення про фінансування передувала тривала і кропітка підготовча робота з погодження медичних, будівельних та фінансових документів. Зокрема, облдержадміністрація подала на розгляд комісії план фінансування створення перинатального центру із зазначенням джерел та детальним розписом витрат; медичне завдання на розробку проектно-кошторисної документації; експертний звіт Держбудекспертизи з розгляду проектної документації, загальний та внутрішньобудівельний титули будови, технічне завдання на закупівлю медичного обладнання, скориговану проектну документацію, відомості про результати конкурсних торгів, плани перепідготовки, підготовки та підвищення кваліфікації медичного персоналу з використанням пропозицій Міністерства охорони здоров’я України, міжнародних організацій, проекту “Німецько-швейцарська ініціатива”.

У роботі з центральними органами виконавчої влади щодо підготовки і погодження документів фахівці обласних управлінь завжди відчували підтримку та отримували фахові консультації експертів Державного агенства з інвестицій та управління національними проектами України, за що від усіх волинян, а найперше – від волинянок, які будуть користуватися послугами новітнього перинатального центру, голова облдержадміністрації Борис Клімчук їм щиро дякує.

Довідково: крім запланованих у 2013 році коштів державного бюджету, на створення перинатального центру у Луцьку також передбачено 7,5 млн.грн. з обласного бюджету. За перший квартал цього року уже освоєно 5172,853 тис. гривень. Роботи інтенсивними темпами виконує місцевий генпідрядник – «Луцьксантехмонтаж-536», аби вчасно здати об’єкт в експлуатацію (заплановано на 2014 рік). У випадку повного освоєння державних капвкладень, передбачених на 2013 рік, до завершення бюджетного року, експертна комісія повернеться до розгляду питання про фінансування перинатального центру в Луцьку з можливістю додаткових асигнувань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...