• Головна
  • Медтаксі по місту Луцьк і за його межі
Новини компаній
10:36, 1 квітня 2021 р.

Медтаксі по місту Луцьк і за його межі

Новини компаній
Медтаксі по місту Луцьк і за його межі

2020 рік видався складним не тільки для жителів України, але й для всього світу в цілому, і це ще не кінець. Коронавірус – це захворювання, яке вражає легені людей і провокує летальний наслідок, якщо не почати своєчасне лікування. У домашніх умовах лікуються ті, хто в легкій формі переносить захворювання. Але частіше зустрічається важка форма, коли людина не те, що не може самостійно пересуватися, а навіть дихати. В такому випадку їй потрібна госпіталізація та постійне підключення до апарату вентиляції легенів.

Доставляти пацієнта з коронавірусом в лікарню потрібно з дотриманням всіх правил. Здійснити якісне транспортування хворого на коронавірус в Луцьку зможе спеціальна служба медтаксі.

Умови транспортування хворих на коронавірус

Будь-яку інфекцію, що потрапила в організм, можна легко лікувати медпрепаратами й зупинити всі ускладнення. Проте це ніяк не стосується коронавіруса, який швидко вражає людину навіть з найсильнішим імунітетом і загострює всі хронічні хвороби. В такому випадку дуже важливо швидко пройти обстеження, а це означає, що потрібно вирішувати, як доставити пацієнта на діагностику або відновлювальні процедури.

Ось тут на допомогу приходить служба перевезення важкохворих пацієнтів в Луцьку. Варто подзвонити телефоном і зробити замовлення реанімобіля, вказавши, що перевезення необхідне пацієнтові з коронавірусом. Після отримання замовлення диспетчер:

  • передасть водієві та супроводжувальним особам всі дані про замовлення;
  • попередить, що потрібно надіти засоби захисту, щоб захиститися від вірусу;
  • вкаже точну адресу, куди потрібно подати автомобіль, та чи потрібно чекати пацієнта в місці його доставки для здійснення зворотної послуги.

Всі належні послуги для транспортування хворого на коронавірус здійснюються правильно. Вони включають контроль за станом хворого протягом всього шляху. Перед подачею реанімобіля перевіряється наявність всіх засобів індивідуального захисту для персоналу, дотримання всіх правил їх використання, гігієна рук.

Спільно з правилами безпеки транспортування хворого забезпечується й систематичний облік персоналу, який бере участь у перевезенні. Дуже важливо не тільки правильно перевести пацієнта, а ще й захистити його супровідників, які беруть участь в транспортуванні хворого на коронавірус, щоб інфекція не розповсюдилася й на них.

Після кожного перевезення автомобіль та обладнання в ньому обробляються засобами для дезінфекції. Ми стежимо за тим, щоб наші клієнти були повністю захищені та відчували себе безпечно на всьому шляху перевезення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...