• Головна
  • Луцька фірма через 1,7 мільйонів гривень податкового боргу може стати банкрутом
10:45, 30 квітня 2013 р.

Луцька фірма через 1,7 мільйонів гривень податкового боргу може стати банкрутом

Луцька ОДПІ звернулася в Господарський суд Волинської області з заявою про порушення справи про банкрутство місцевого ПП «ТД «Камак» та стягнення з нього податкового боргу в сумі 1 мільйон 692 тисячі 710 гривень.

Про це повідомляє інтернет-видання Під прицілом.

В судовому засіданні представник ОДПІ розповів, що за ПП «ТД «Камак» рахується 1 мільйон 692 тисячі 710 гривень податкової заборгованості. Зокрема, сума податкового боргу становить 1 мільйон 629 тисяч 853 гривні. Це підтверджується постановою Волинського окружного адміністративного суду та відповідними матеріалами виконавчого провадження. Решта податкової заборгованості – 62 тисячі 857 гривень - підтверджується розрахунками суми податкового боргу та довідкою про наявність заборгованості по платежах до бюджету.

Оскільки від приватного підприємства в судове засідання ніхто не з'явився, суд розглядав справу за його відсутності.

Таким чином, суд встановив, що згідно постанови Волинського окружного адміністративного суду було стягнуто з активів приватного підприємства податковий борг в дохід держави в сумі 1 мільйон 629 тисяч 853 гривні. На виконання цієї постанови було видано виконавчий лист. Згідно цього другий відділ Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції виніс постанову про відкриття виконавчого провадження. Але, оскільки за вказаною адресою боржник був відсутній і майна на праві власності за ним не зареєстровано, було винесено постанову про повернення виконавчого документа стягувачу. Згідно відповіді Луцької ОДПІ у боржника є рахунки у банківських установах, однак кошти там відсутні.

Тож, суд ухвалив порушити провадження у справі про банкрутство боржника, а також визнав кредиторські вимоги Луцької ОДПІ на 1 мільйон 629 тисяч 853 гривні. Також ввів мораторій на задоволення кредитних вимог боржника та процедуру розпорядження його майном на термін до 22 серпня цього року.

Розгляд справи призначили на 24 травня цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...