• Головна
  • У луцькій військовій частині служитимуть 55 новобранців
13:01, 30 квітня 2013 р.

У луцькій військовій частині служитимуть 55 новобранців

У луцькій військовій частині 1141 внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України новобранці склали присягу на вірність українському народу. 55 юнаків із Кіровоградcької, Рівненської, Львівської та Волинської областей поклялися захищати рідну землю і берегти її спокій.

Підтримати молодих військовослужбовців у цей визначний для них день приїхали батьки, рідні та друзі. Ознайомитися з проходженням військової присяги завітали ліцеїсти з підшефного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, - повідомляють у прес-службі МВС.

За давньою традицією, перед складанням присяги священнослужитель храму Всіх Святих Землі Волинської отець Георгій здійснив молитву та освячення молодих військовослужбовців. Він побажав юнакам заступництва небесних сил у службі.

Командир частини підполковник Степан Логуш зазначив, що прийняття військової присяги є одним із перших відповідальних кроків у житті молодих людей, адже Присяга є документом великої державної ваги. Її текст затверджено постановою Верховної Ради України №548-ХІV від 24.03.1998 року. Вимоги, викладені у присязі, носять правовий, законодавчий характер. З іншого боку, у військову присягу втілені найвищі почуття українського народу, який довірив мир, спокій і власну долю своїм озброєним захисникам:

– Виправдати цю довіру, любов і повагу свого народу – почесний обов’язок кожного війсьвослужбовця.

Ветеран військової частини старший прапорщик Валентин Кнут, даючи настанови молодим солдатам (серед яких був і його син Дмитро) наголосив, що служба в армії для молодої людини повинна бути не тягарем, а міцним фундаментом для подальшого життя, адже тут вони навчиться ще більше шанувати батьків, цінувати друзів, самостійно приймати рішення.

Після урочистостей батьки ознайомилися з умовами, в яких проходитимуть службу їхні діти, поспілкувалися з командиром частини та його заступником із виховної роботи.

Для ліцеїстів підшефного закладу екскурсію по військовому містечку провів командир першої патрульної роти старший лейтенант Сергій Вербицький. Хлопці побували в казармах частини та в класі підготовки до служби. Гості мали багато запитань про умови служби та перспективи проходження служби у цій частині. Адже багато випускників цього ліцею після закінчення відповідного вищого навчального закладу приходять на службу за контрактом саме до в/ч 1141.

Без імен5і

 

Без імен6і

 

Без імен7і

 

Без імен56і

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...