• Головна
  • У багатодітної волинської мами - 18 дітей
13:45, 30 квітня 2013 р.

У багатодітної волинської мами - 18 дітей

Минулого року волинянки народили 15,3 тис. дітей, з яких 7,2 тис. з’явились на світ у містах, а 8,1 тис. – у селах.

Про це повідомляє  головне управління статистики у Волинській області.

 Серед народжених 39,3% – первістки, третина – другі за порядком народження діти, кожне шосте-сьоме немовля – третя дитина в сім’ї. У багатодітних родинах, де вже виховувалось троє і більше дітей, з’явилися на світ 1,7 тис. малюків. Зокрема, зареєстровано 24 випадки народження десятої, 14 – одинадцятої, по 5 – дванадцятої та тринадцятої, 2 – чотирнадцятої, по 1 – п’ятнадцятої та вісімнадцятої дитини.

Середній вік матері при народженні дитини склав 27 років, а при народженні першої – 24 роки. Третина немовлят з’явилася на світ у матерів віком 25–29-років, 31,7% – у 20–24-річних жінок, 29,2% – народили жінки, яким 30 і більше років. Найстаршими породіллями були дві 48-річні волинянки, а наймолодшими – 14 мам, яким не виповнилось 16 років.

Більшість малюків, які з’являються на світ, ростуть і виховуються у повноцінних сім’ях. Однак, кожне десяте немовля народжується в одиноких матерів, або у батьків, шлюб яких не зареєстровано. Варто зазначити, що позашлюбна народжуваність у волинських жінок менш розповсюджена, ніж у більшості областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...