• Головна
  • Директор Луцької автошколи отримав звання «Патріот України»
15:03, 30 квітня 2013 р.

Директор Луцької автошколи отримав звання «Патріот України»

За проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні директор Луцької автомобільної школи Василь Квятковський  став лауреатом Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», що вшановує еліту української нації, особистостей, які роблять величезний внесок у формування іміджу та становлення України у світі, та отримав почесне звання "Патріот України" і був нагороджений зіркою «Патріот України».

Нагородження відбулося у приміщенні Кабінету Міністрів України.

 40 років тяжкої та плідної праці, 25 з них - на посаді директора, що були віданні Луцькій автошколі імені А.П. Бринського, не пройшли непоміченими і нагорода знайшла свого героя! Під чуйним та вмілим керівництвом Василя Миколайовича школа змогла пережити і неспокійні 90-ті, і важкі роки перебудови, зберігаючи високі стандарти якості освіти та традиції, примножуючи їх та укріплюючи.

Вирішивши ще у 10 класі пов’язати свою долю з автомобілем, Василь Миколайович не зрадив своєму покликанню, докладаючи усіх зусиль, аби праця була плідною. Віддавши більшу частину життя улюбленій справі, пропрацювавши і викладачем, і керівником, Василь Миколайович проявив неабиякий патріотизм! Хоча, як скромно зізнається він сам, «просто робив свою роботу з душею».

 Василь Миколайович – справжній лідер, що не зупиняється на досягнутому, та завжди прагне більшого. Найзаповітніша його мрія – зберегти справу свого життя, що не так легко в умовах всезростаючої конкуренції, податкового навантаження та повної відсутності державних замовлень і державної підтримки.

Колектив сайту www.0332.in.ua вітає його та щиро вірить, що все заплановане збудеться, а гучне ім’я Василя Миколайовича та Луцької зразкової автомобільної школи імені А. П. Бринського ТСО України й надалі прославлятиме наш край!

 

00000009

 

00000012

 

P4100397

 

P4100399

 

P4100401

 

P4100403

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...