• Головна
  • За рівнем зарплати Волинь випереджає шість областей
16:32, 30 квітня 2013 р.

За рівнем зарплати Волинь випереджає шість областей

За рівнем зарплати Волинь випереджає Тернопільську, Чернівецьку, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську та Житомирську області,- повідомляють у головному управлінні статистики у Волинській області.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників області у січні–березні становила 2369грн., що на 11,9% більше, ніж рік тому.

У березні заробітки зросли в порівнянні з відповідним місяцем минулого року на 11,1% і становили 2457 грн., що в 2,1 раза вище рівня прожиткового мінімуму, передбаченого законодавством для працездатних осіб (1147 грн.) та на 6% – проти попереднього місяця. 

Більше, як в половині обстежуваних суб’єктів (51%) березневі нарахування заробітної плати були в межах від 1,5 тис. до 2,5 тис.грн. (зайнято кожні 54 із 100 працівників області), в шостій частині підприємств вони були в межах від 2,5 тис. до 3,5 тис.грн. (зайнятий кожен п’ятий працівник). За рік частка підприємств, в яких заробітки не перевищували прожиткового мінімуму для працездатних осіб, знизилась з 5,5% до 3,1%.

Зберігається позитивна тенденція до скорочення заборгованості з виплати заробітної плати. Так, з початку року вона зменшилась на 18,9%, в тому числі за березень – на 1,5%. Недоотримали зароблене 922 працівники економічно активних підприємств, в середньому по 2970 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...