• Головна
  • Волиньрада оголосила конкурс для місцевих ініціатив
14:30, 2 травня 2013 р.

Волиньрада оголосила конкурс для місцевих ініціатив

Волинська обласна рада оголошує обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, розроблених сільськими, селищними, міськими та районними радами Волинської області, громадськими організаціями, зареєстрованими в установленому законом порядку на території Волинської області, а також проекти, розроблені та подані спільно органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями, - повідомляють в прес-службі облради.

Конкурс проводиться відповідно до процедури, визначеної Положенням про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, затвердженим рішенням Волинської обласної ради від 12.03.2012 №10/87.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Конкурс проводитиметься за наступними пріоритетними напрямками:
- організація ефективної системи надання послуг населенню;
- розвиток ефективних механізмів управління;
- удосконалення процедури прийняття рішень органами місцевого самоврядування;- розробка та реалізація проектів енерго - та ресурсозбереження, у тому числі у житлово-комунальній сфері;
- розвиток підприємництва;
- організація просвітницької роботи в територіальних громадах;
- організація навчання спеціалістів органів місцевого самоврядування.

Учасник подає заявку для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив, форму якої затверджено додатком 1 до цього розпорядження.

Заявки для участі у конкурсі проектів подаються до 16 год. 17 червня 2013 року за адресою: Волинська обласна рада, Київський майдан, 9, м. Луцьк, 43027, а також в електронній формі на електронну адресу обласної ради: [email protected] Проекти, подані учасниками, приймаються до розгляду після їх реєстрації виконавчим апаратом обласної ради в установленому порядку. Документи, отримані після зазначеної дати, до участі в конкурсі не допускаються.

Максимальний розмір співфінансування проекту за рахунок коштів обласного бюджету становить 25 тис. грн. Реалізація проекту повинна бути завершена до 25 грудня поточного року. Кожен учасник конкурсу при поданні проектної заявки повинен підтвердити можливість співфінансування не менше 10% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Громадські організації додають завірений належним чином витяг зі статуту організації для підтвердження відповідності статутної діяльності організації оголошеним пріоритетним напрямкам конкурсу.

Контактні телефони: (0332) 778330, 778332, 778333. 
Інформація про результати конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті обласної ради www.volynrada.gov.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...