Скульптура в інтер'єрі — сучасний предметний дизайн

Скульптура в інтер'єрі - дизайн-студія Романа Москаленка
Скульптура в інтер'єрі - дизайн-студія Романа Москаленка

Інтер'єрні скульптури на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85.

Застосування скульптур в дизайні приміщень в переважній більшості випадків додавало в такі інтер'єри вишуканості, задаючи певний образ такому інтер'єру. Скульптура в інтер'єрі виконує більшою мірою декоративну функцію, а також досить часто вона є основним елементом інтер'єрного декору за допомогою якого проводиться зонування інтер'єру і виділяються його активні і центральні композиції.

Працюючи з предметним дизайном та дизайном інтер'єру і інтегруючи в нього скульптурні композиції, ми робимо це так, щоб скульптура ідеально вписуватися в інтер'єр, поєднувалася із загальним стилем приміщення та його декором.

Скульптура в інтер'єрі часто асоціюється з достатком власника будинку, підкреслює його високий статус і витонченість смаку. Скульптура є не просто модним аксесуаром, вона повинна підкреслювати стиль і особливості інтер'єру, розкривати його внутрішній світ, і художній образ.

Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка
Предметний дизайн, Дизайн-студія Романа Москаленка

Інтер'єрні скульптури

Скульптура в інтер'єрі не просто встановлюється в будь-якому зручному місці, вона повинна сприяти гармонізації інтер'єрного простору. Дуже важливо правильно підібрати стиль, в якому скульптура виконана, її матеріал, а також мотив композиції. Дуже часто в інтер'єрі можуть застосовуватися як скульптури людей і тварин, так і абстрактні фігури або різні фантастичні образи.

Дуже красиві і стильні скульптури дівчат ми застосовуємо в інтер'єрних композиціях, що  розроблялися і декорувалися нашими скульпторами. Крім краси самої скульптури і її існуючих форм, наші декоратори додатково стилізують їх сучасними і холодними текстурами благородних металів.

Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка Скульптура в інтер'єрі, Дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасна скульптура на замовлення

Декоратори і скульптори що працюють в нашій студії, освоїли відразу кілька різних технологій по виготовленню скульптур. І вже в залежності від бажаного образу або концепції інтер'єру, ми підбираємо форми, колір і текстури для майбутньої скульптури.

Замовити виготовити для Вас скульптуру на замовлення та отримати необхідну інформацію, Ви зможете перейшовши за посиланням до нас на сайт — скульптура.

Скульптура в інтер'єрі дизайн-студія Романа Москаленка сучасний предметний дизайн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі