20:48, 8 травня 2013 р.

Тиждень подружжя у Луцьку.

У Луцьку вже третій рік поспіль проводитиметься Тиждень Подружжя. Найяскравішим його заходом, вже традиційним для міста, є Фестиваль сім’ї, який відбудеться у Луцьку 12 травня. Про це повідомляють організатори.

Тиждень Подружжя – це щорічний проект тривалістю в один тиждень, коли увага всієї країни зосереджена навколо цінності подружнього життя та шлюбу: медіа присвячують новини, передачі та статті подружній темі, на телеекранах транслюється родинне кіно; бізнес пропонує подружнім парам знижки та спеціальні пропозиції на свої послуги; церкви присвячують цій темі спільні молитви та недільні богослужіння; громадські організації зосереджують свої заходи навколо цінності шлюбу та сім’ї. Цього року Тиждень Подружжя охопив 22 країни, його підтримали 1,5 мільйони людей.

«Тиждень Подружжя – це хороша нагода всім зробити паузу і запитати самих себе, як у нас справи в сім’ї, як ми управляємося зі своїми обов’язками чоловіка і дружини, як управляємося з обов’язками тата і мами”, – стверджує засновник Тижня Подружжя Річард Кейн.

 

«Фестиваль сім’ї – це, насамперед, свято. Свято для сім’ї, коли ми декларуємо усім людям, що ми сім’я. Всі заходи фестивалю – «Пошта подружжя», «Подружній діалог», «Подружня обітниця», навіть конкурс сімейного фото «Фотосушка family» – все це ми організовуємо, щоб зробити тему сім’ї пріоритетною”, – заявила координатор Тижня Подружжя в Луцьку Альона Юхимчук.

 Під час фестивалю у Луцьку планується проведення таких заходів:

15:00 – Парад на підтримку сімейних цінностей – від Київського майдану до центрального входу в парк ім. Лесі Українки. В параді, зокрема, братимуть участь духовий оркестр, весільний лімузин, неповносправні на візках.

16:00 – урочисте відкриття третього Фестивалю сім'ї в Луцьку (парк ім. Лесі Українки) за участю представників влади та організаторів.

16:30 – святкова програма Фестивалю сім'ї:

Сцена:

- сольні музичні виступи,

- розважальні конкурси для дітей, молоді та сімей,

- розваги,

- виступи творчих колективів,

- силове шоу “Теаm Extreme” (Алекс Селіфанов)

 Фестивальне містечко – площа біля фонтанів, вхід в парк, центральна алея парку та частина вулиці Глушець:

- Арка подружжя, 
- спортивні змагання для сімей “Ріпка”,
- спортивні змагання для чоловіків з перетягування автомобілів,
- конкурс сімейного фото “Фотосушка FAMILY”,
- флорбол, 
- стенд “Сімейна мудрість”,
- безкоштовні батути для дітей, 

- “Будинок Єдності” (характеристика здорового шлюбу),

- конкурс малюнку “Сім'я очима дитини”,

- майстер-класи англійської мови від центру іноземних мов  “Мандарин”,
- опитування, тести для сімей,
- лінія довіри “off-лайн” з психологами та сімейними консультантами,
- роздача інформаційної літератури на сімейну та профілактичну тематику,
- профілактичний намет центру допомоги жінкам «Єва»,

- “Пошта подружжя”,

- “Подружній діалог”,

- виставка та продаж виробів ручної роботи та багато іншого.

 Як розповіла координатор Тижня Подружжя Альона Юхимчук: “Колись 1 і 2 травня ми всі ходили з батьками на парад “солідарності трудящих”. Ми погоджувалися, що працювати важливо, що нам треба відстоювати свою державу, відпрацьовувати всі п’ятилітки. Це була мета радянської влади. Наша мета - щоб лучани теж підтримали парад і Фестиваль сім’ї та показали цим, що сім’я для них важлива, що вони хочуть мати здорову, повноцінну сім’ю».

 Організаторами Тижня Подружжя є ВОБФ «Переображення», ВОВМБФ «Молодь з місією», СГО «Молодіжна платформа».

 Захід відбувається за підтримки Луцької міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді та євангельських церков міста.

Довідково.

 Тиждень Подружжя в світі

Ідея проведення тижнів подружжя було вперше запропоновано Річардом та Марією Кейн (Великобританія) 1997 року. Сьогодні в багатьох країнах світу Тиждень подружжя став традиційним та був утверджений на національному рівні у Німеччині, Нідерландах, Великобританії, Ірландії, Швейцарії, Бельгії, США, Австралії, Угорщині, Чехії, Румунії, Словаччині та інших країнах.

Тиждень Подружжя проводиться в 22 країнах світу і, переважно, проходить у тиждень перед днем св.Валентина, тобто 7-14 лютого, за винятком України, де святкують шлюб в травні, та Австралії, де заходи для родини відбуваються у вересні. Цього року в світі більш ніж 1,5 мільйони людей взяли участь у заходах Тижня Подружжя.

Більш детальну інформацію про Тиждень Подружжя в світі Ви можете знайти на сайті Marriage Week International  www.marriage-weekinternational.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...