• Головна
  • ВОЛИНСЬКІ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ З ОБЛАСНОГО ПРИРОДООХОРОННОГО ФОНДУ
14:32, 21 липня 2021 р.

ВОЛИНСЬКІ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ З ОБЛАСНОГО ПРИРОДООХОРОННОГО ФОНДУ

ВОЛИНСЬКІ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ ШІСТЬ МІЛЬЙОНІВ З ОБЛАСНОГО ПРИРОДООХОРОННОГО ФОНДУ

Постійна комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів контролюватиме, щоб на місцях гроші на природоохоронні заходи використали вчасно і ефективно.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Цьогоріч на природоохоронні заходи місцевим бюджетам обласний бюджет спрямував без малого 6 млн. грн. Кошти призначені для проведення робіт з попередження підтоплень, придбання контейнерів для роздільного сміттєзбирання, озеленення територій, ліквідації і рекультивації сміттєзвалищ, а також зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Голова екологічної комісії Юрій Ройко констатував, що за умов обмежених бюджетів ці додаткові асигнування дозволять громадам вирішити чи попередити нагальні проблеми. Однак попередній аналіз виявив, що надані з обласного природоохоронного фонду кошти освоїла лише одна громада – Луківська, і це менше 1 % від загальної суми субвенції. Саме тому члени профільної комісії ініціювали звіт про хід виконання Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2022» за перше півріччя цього року.

За інформацією начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Валентина Кухарика переважна більшість громад проводять тендерні процедури закупівель або ж очікують рішень сесій про виділення співфінансування на проведення робіт. Тому, припускає посадовець, кошти таки будуть використані. Однак є перестороги і сумніви. Зокрема, Городищенська сільська рада ігнорує навіть запити про те, на якому етапі триває робота.

Піклуючись, щоб кожна бюджетна гривня була використана ефективно, члени комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів вирішили не пізніше вересня ще раз проаналізувати, як на місцях виконують заявлені природоохоронні заходи. У разі неспроможності кошти обласного природоохоронного фонду відкликають на користь інших громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...