• Головна
  • Через аварію на “Рівнеазоті” на Волині повторно дослідили повітря. Які результати
08:39, 23 липня 2021 р.

Через аварію на “Рівнеазоті” на Волині повторно дослідили повітря. Які результати

Через аварію на “Рівнеазоті” на Волині повторно дослідили повітря. Які результати

Через аварію на підприємстві “Рівнеазот” фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб 21 липня відібрали зразки повітря на території Волині, — розповіла Суспільному керівниця обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

Дослідження здійснювали на восьми маршрутних постах міста Луцька та трьох інших містах області.

Проби повітря у Луцьку брали на перехресті вулиці Рівненська та Дубнівська, на вулиці Гордіюк, на проспектах Перемоги та Соборності, у центрі міста, у парках 900-річчя Луцька та імені Лесі Українки, а також у районі “Червоного Хреста”.

У відібраних пробах визначали вмісту фенолу, формальдегіду, азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та пилу, — розповіла Суспільному Ірина Ковальчук, завідувачка лабораторії обласного центру контролю та профілактики хвороб.Також проби повітря відбирали в містах Нововолинськ, Володимир-Волинський та Ковель.

Центр контролю та профілактики хвороб

За результатами проведених досліджень встановлені наступні концентрації:

Фенолу-0,005 мг/м3 (при гранично допустимій концентрації — 0,01 мг/м); Формальдегіду -0,012 мг/м3 (при нормі — 0,035 мг/м3); Азоту діоксиду – 0,19 мг/м3 (при нормі — 0, 2 мг/м3); Сірчистого ангідриду менше як 0,04 мг/м3 (при нормі — 0,5 мг/м3); Вуглецю оксиду — 3,9 мг/м3 (при нормі 5, 0 мг/м3); Пилу — 0,32 мг/м3 (при нормі — 0, 5 мг/м3).

Зі слів Ірини Ковальчук, встановлені концентрації досліджених забруднюючих речовин не перевищують гранично допустимі норми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...