• Головна
  • В чому причина залежності від наркотиків
Новини компаній
16:30, 27 липня 2021 р.

В чому причина залежності від наркотиків

Новини компаній

Залежності від наркотиків завжди повинні лікуватися лише в спеціалізованих клініках. На жаль, більшість людей цього не розуміє. А все тому, що вважають наркоманію не хворобою, а примхою. Ця думка є повністю невірною, бо люди ніколи не будуть з власного бажання псувати своє здоров'я та доводити себе до психічно нестабільних станів. Варто розуміти, що наркоманія – це залежність, хвороба, яка ґрунтується на особистих травмах, проблемах, образах. Насправді, у людей, що нас оточують, набагато більше проблем, ніж може здатися на перший погляд. Просто більшість звикла мовчати, бо в нашому суспільстві досі вважається правильним не розповідати про проблеми та намагатися впоратися з усім самостійно.

В чому причина залежності від наркотиків, фото-1

Але це неправильний підхід, бо людям дуже складно розібратися в собі без допомоги психолога. І це нормально, бо більшість не має необхідних знань. Тому і не може відповісти на власні питання. А якщо у людини є травми та якісь сильні образи, вона має переживання, які також є дуже серйозними. Вони негативно впливають на повсякденне життя, на самооцінку, на те, чи зможе людина адекватно будувати стосунки, знайти свою мету.

Через те, що люди не можуть насолоджуватися життям та радіти, через депресивні розлади та інші аспекти, вони часто починають вживати наркотики. І це не дивно, адже наркотичні речовини створюють ілюзію того, що людина відчуває радість. Вона може на короткий час забути про переживання, розслабитися. От тільки ці відчуття оманливі і несправжні. Під час вживання допінгу виробляється надмірна кількість ендорфінів, а потім спостерігається їх нестача. Через це люди почуваються нещасними, апатичними, деякі навіть думають про самогубство. Такий стан є дуже гнітючим, тому вони і йдуть за новою дозою, аби все це припинити.

Як правильно допомагати залежним

Щоб людина припинила вживати наркотики, вона повинна отримати кваліфіковану та комплексну допомогу. Такі послуги може надати лише наркологічна клініка Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/), в якій працює персонал, що має великий досвід лікування залежних. В клініці обов'язково повинні бути препарати, які допомагають знімати “ломку”, підтримувати функціонування різних органів, які постраждали від вживання наркотиків. Також повинні бути комфортні умови, в яких людина змогла б розслабитися, наскільки це можливо.

Клініка доктора Кадирова пропонує саме такі умови для лікування наркозалежних, тому якщо сталася біда – не зволікайте, звертайтеся.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...