• Головна
  • На Волині планується оздоровити 68 тисяч дітей
12:39, 15 травня 2013 р.

На Волині планується оздоровити 68 тисяч дітей

У поточному році оздоровленням та відпочинком планується охопити майже 68 тисяч дітей, що складає 56% від загальної кількості школярів.   

Таку цифру озвучила начальник  управління  у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Галина Карнаухова під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, повідомляє пресс-служба Волинської ОДА.

Як наголосила Галина Карнаухова, першочергово оздоровлюватимуть дітей пільгових категорій. Зокрема, планується охопити оздоровленням та відпочинком 1255 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1717 дітей-інвалідів, 7347  дітей із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, 20563 дітей із багатодітних сімей, 6533 дитини із малозабезпечених сімей. Не обійдуть увагою і обдарованих дітей, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села та інші пільговики.

Усього у 2013 році буде працюватиме 12 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування, у яких планується охопити оздоровленням та відпочинком майже 5 тисяч дітей.  У більшості з них перша оздоровча зміна розпочнеться з 10 - 15 червня. Першим стартуватиме у літньому сезоні позаміський заклад «Оберіг» (Ковельський район), який зустріне школярів вже 1 червня.

Крім того, в області передбачається відкрити 624 табори відпочинку (із них: 596  з денним перебуванням, 27 праці та відпочинку, одне наметове містечко), де активним дозвіллям охоплять майже 52 тисяч дітей. Більшість з них працюватимуть на базі загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Як правило, вони  функціонуватимуть в одну зміну тривалістю 14 днів. Частина розпочне свою роботу 27 травня, інші - 1 червня.

Галина Карнаухова повідомила, що фактично оздоровча кампанія в області стартувала ще у лютому. Саме тоді розпочалося направлення груп дітей з Волині на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (АР Крим) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м.Одеса). Там цьогоріч побувало  92 школяра.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...