• Головна
  • Через 2 роки над волинянами почнуть проводити медичний експеримент
12:10, 21 травня 2013 р.

Через 2 роки над волинянами почнуть проводити медичний експеримент

В 2015 році на Волині буде поширено медичний експеримент, який вже запроваджений у 4 пілотних регіонах України. Медична реформа зазнала жорсткої критики. Грошей на її проведення не вистачає. У селах масово зачиняють лікарні. У містах реформа набуває формальної реалізації. Грошей на вистачає. Фінансово забезпечується тільки життєдіяльність зщакладів. Щоб цього не трапилось на Волині, влада розробила власний проект реформи і намагається отримати під нього фінансування. 

Як повідомив  на оперативній нараді голова облдержадміністрації Борис  Клімчук, Волинь успішно захистила проект вдосконалення надання медичних послуг населенню у представництві Світового банку. Це означає, що як мінімум 4,5 млн доларів США уже можна планувати на його реалізацію.

Відбір заявок проводився на конкурсній основі із залученням представників МОЗ України, Адміністрації Президента України, Світового банку та експертів.

«Обласний проект – у числі фіналістів», - поінформував Борис Клімчук. «7 червня – останній етап розгляду проектів, в ході якого область отримає завдання від Світового банку, від виконання якого і залежатиме, хто ж отримає до 45 млн дол. США грантових коштів», - підкреслив голова облдержадміністрації.

    Нагадаємо, наприкінці минулого року Світовий банк спільно з Міністерством охорони здоров’я України започаткував підготовку чотирирічного проекту щодо реформування регіональних систем охорони здоров’я. Мета – підтримка реформи медичного обслуговування, яка, стартувавши два роки тому у 4 пілотних регіонах, у 2015 році поширюється на всі регіони України.

   Заявка Волинської області  передбачає втілення  проекту тривалістю 4 роки (починаючи з 2014 року) з обсягом фінансування з боку Світового банку до 45 млн дол. США і співфінансуванням з боку регіону щонайменше 10% вартості субпроекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...