• Головна
  • Ремонт площі Ринок і підсвітка костелу: як влада Луцька збирається вдихнути життя у Старе місто
20:57, 3 вересня 2021 р.

Ремонт площі Ринок і підсвітка костелу: як влада Луцька збирається вдихнути життя у Старе місто

Ремонт площі Ринок і підсвітка костелу: як влада Луцька збирається вдихнути життя у Старе місто
Ремонт площі Ринок і підсвітка костелу: як влада Луцька збирається вдихнути життя у Старе місто, фото-1

Як відомо, у Старому місті завершуються ремонтно-реставраційні роботи в рамках проєкту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна»

Проєкт має стати новою великою туристичною цікавинкою міста. Таких, за словами міського голови Ігоря Поліщука, має бути ще більше, щоб туристи могли залишатись у Луцьку довше, ніж на день. «Відтак і більше коштів витрачатимуть у закладах громадського харчування, готелях, транспорті та магазинах», - каже він.

В інтерв’ю ІА Волинські новини мер розповів про найближчі плани щодо того, як вдихнути нове життя у Старе місто.

На фінішній стадії підписання інвестиційного договору з інвестором, який буде реконструювати цікаву будівлю на вулиці Кафедральній, 4.

Він, зокрема, сказав: «Минулого року ми облаштували в Старому місті архітектурну підсвітку кірхи, а цього року облаштуємо підсвітку костелу. Це дещо складніший проект, тому що кафедральний собор – пам’ятка національного значення, і туди не можна кріпити будь-які об’єкти освітлення. Тому вся підсвітка йтиме знизу, доведеться прокладати мережі. Але я переконаний, що цьогоріч ми цей задум реалізуємо».Крім цього, за словами міського голови, на фінішній стадії підписання інвестиційного договору з інвестором, який буде реконструювати цікаву будівлю на вулиці Кафедральній, 4. «Це гостинний дім чеської родини Прайзлерів, пам’ятка архітектури місцевого значення, у якій розташовувалися свого часу найрізноманітніші установи. Після підписання договору інвестор буде зобов’язаний відреставрувати цю будівлю. Я сподіваюся, що там буде готель і заклад громадського харчування. І цей проект має вдихнути життя в Старе місто», - каже Ігор Поліщук.

«Найближчим часом плануємо відремонтувати вулиці Кафедральну, Драгоманова. Також відремонтуємо площу Ринок, яка сьогодні перетворена в парковку, хоча може бути чудовим місцем для відпочинку. Плануємо знайти адекватних підприємців, які вирішать питання з ділянками на Кафедральній, 13, де сьогодні просто чагарники і яма, а також на Кафедральній, 15. Ці ділянки дуже псують вигляд Старого міста, - додав мер. - Ну і, звісно ж, після остаточного залагодження питання зі Старим ринком плануємо також облаштовувати площу перед Луцьким замком зі сторони вулиці Глушець».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...