• Головна
  • У Луцьку вигадали, як забрати підлітків з вулиці
20:56, 21 травня 2013 р.

У Луцьку вигадали, як забрати підлітків з вулиці

Соціально незахищені діти та підлітки зможуть безкоштовно відвідувати луцькі спортзали.

Про це йшлося 21 травня під час презентації програми «Соціально-Спортивна Мережа» у коворкінг-центрі «Репортер».

За задумом ініціатора програми, Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, до мережі будуть долучатися спортивні клуби та спортзали Луцька, які надаватимуть безкоштовні спортивні заняття дітям та підліткам, батьки яких не в змозі оплачувати такі заняття. Це в свою чергу сприятиме тому, що діти не вештатимуться вулицями, а будуть з користю проводити вільний час.

Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петро Лавринюк зазначив, що буде проводитись ряд зустрічей з приватними фітнес-клубами та громадськими організаціями з метою виявлення, яку кількість часу та приміщення вони зможуть виділяти для дітей та молоді уже згаданої категорії. Крім того, буде створена так звана мережа громадських тренерів, якими можуть стати випускники спеціалізованих факультетів. «Таким чином, вдасться створити ще й додаткові робочі місця для молоді», - зазначив Петро Лавринюк.

Організатори зазначили, що фінансування даної програми буде відбуватись за допомогою «Краудфандингу» - ресурсу, де кожен бажаючий зможе пожертвувати будь-яку суму на цей проект.

Під час презентації Петро Лавринюк  та власник фітнес-центру «Спайкер» Сергій Лорвін підписали меморандум про участь в програмі «Соціально-Спортивна Мережа». Представники фінтес-центру пообіцяли виділити 30% часу та приміщення на безкоштовні заняття з дітьми та молоддю.

Свою підтримку програми висловив і голова громадської організації «Центр фізичної культури та оздоровлення» Олександр Лукашевський. Він запевнив, що у їхній організації приділяють увагу не лише фізичному розвитку, а й духовному. У спортзалах організації є ікони, діти та підлітки перед заняттями читають молитви. Тому вихованці цієї організації не будуть нести небезпеки для суспільства, володіючи певними бойовими навиками, а навпаки стануть більш дисциплінованими та вихованими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...