• Головна
  • Влада Луцька заявляє: заробітна плата зросла на 10%
11:18, 22 травня 2013 р.

Влада Луцька заявляє: заробітна плата зросла на 10%

У Луцьку заробляють на 7% більше, ніж у інших містах області, а середня заробітна платня зросла з початку року на 10%.

Про це повідомив заступник міського голови Тарас Яковлев.

За його інформацією,  за перший квартал 2013 року рівень середньої заробітної плати штатних працівників облікового складу становив 2537,0 грн, що на 10,2 відсотка вище, ніж за відповідний період минулого року. Рівень середньої заробітної плати по місту на 7 відсотків перевищує середьообласний показник. До кінця року середня з/п повинна бути  не нижче 2640,0 грн.

За даними проведеного моніторингу рівня середньої заробітної плати найманих працівників міста встановлено, що у квітні 2013 року 16 суб’єктів господарювання нарахували своїм працівникам заробітну плату в розмірі, середній рівень якої менше ніж 1147,0 грн. 15 підприємств, які у березні місяці нарахували своїм працівникам заробітну плату нижче гарантованого державою розміру мінімальної заробітної плати, підвищили рівень середньої заробітної плати, та, як наслідок, вийшли із цього переліку.

В цей же час, ще 3 суб’єкти господарювання у квітні не змогли забезпечити належний рівень оплати праці та з’явилися у ньому, зокрема: Волинська обласна організація українського товариства мисливців та рибалок, ПП «Елітерма», ПП «Віталтранс». Крім того, ще у 17-ти підприємств міста при штатній чисельності більше 100 осіб середня заробітна плата у квітні склалась менше 1500,0 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...