• Головна
  • Англійська мова для дорослих у Луцьку
Новини компаній
16:55, 23 вересня 2021 р.

Англійська мова для дорослих у Луцьку

Новини компаній

Англійська з нуля не втрачає своєї актуальності й з кожним роком кількість охочих вивчити іноземну мову зростає. Люди звертаються в мовні центри Луцька, в школи з вивчення іноземних мов та на різноманітні курси, але там використовуються застарілі методики викладання і результат від навчання можна очікувати дуже довго. Вивчення іноземної мови в англомовній спільноті SARGOI суттєво відрізняється від уроків в школах чи занять в університетах. Ми використовуємо комунікативну методику викладання, тому центром уваги на заняттях являється студент.

Англійська мова для дорослих у Луцьку, фото-1

Англомовна спільнота SARGOI пропонує вивчення англійської для дітей Луцька, а також для дорослих людей. Англійська мова для дітей в Луцьку потрібна, адже в місті проживає дуже багато молоді. Дорослим людям також необхідні знання іноземної мови, адже кожен хоче отримати підвищення на роботі або ж розпочати кар'єру в міжнародній компанії та мати гарні перспективи для професійного розвитку. Вивчення мови потребує певного часу та зусиль. На жаль, чарівної палички не існує і не можна вивчити англійську мову за декілька місяців, потрібен значно більший період часу. Курси англійської мови у Луцьку, які проводять наші викладачі, розраховані на різний рівень знань. Для того, щоб визначити рівень володіння англійською мовою потрібно пройти консультацію з викладачем, після чого буде підібрана відповідна програма та складений детальний план навчання.

Заняття в англомовній спільноті SARGOI проходять 2 рази на тиждень і тривають по 90 хв. Системність і регулярність у навчанні дуже важливі, оскільки саме від цього буде залежати ваш результат.

Англійська мова для дорослих у Луцьку, фото-2

Переваги навчання в англомовній спільноті SARGOI:

  • 100 % англомовне середовище. Курси англійської - Луцьк має багато пропозицій та варіантів навчання, але більшість з них це уроки з перекладом, що зовсім не сприяє вивченню англійської мови. В SARGOI ми не перекладаємо, навіть для груп з початковим рівнем знань.
  • Міні-групи. Кількість студентів в одній групі складає 6-8 осіб, що дуже зручно, адже викладач може приділити увагу всім учасникам навчального процесу.
  • Викладачі з міжнародними кваліфікаціями. Всі вчителі мають високий рівень знань та пройшли перепідготовку в тренінговому центрі Анастасії Рибак. Кваліфікований репетитор англійської мови Луцька також є у SARGOI і він допоможе вивчити англійську мову людям з високою зайнятістю.
  • Кембриджська методика викладання. Освіта може бути сучасною, тому ми застосовуємо міжнародні методи та методики викладання.
  • Можливий вибір формату навчання: онлайн чи офлайн. Англійська для дітей онлайн так само як і англійська для дорослих онлайн доступна для вивчення на нашій онлайн платформі. Займатися офлайн можна в комфортних приміщеннях школи.

Курси іноземних мов Луцька працюють за сучасними освітніми програмами і переконатися в цьому можна в англомовній спільноті SARGOI. Ми завжди раді новим клієнтам, не відкладайте вивчення англійської мови на потім, а розпочинайте навчання вже сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11,5
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...